Zvaigžņotajai PSG pievienojas Čupo-Motings un Bernats

Alex Morton/Getty Images

Tieši pirms transfēru loga beigām Francijas superklubs Parīzes “Saint Germain” papildinājies ar spāņu pussargu Huanu Bernatu un Kamerūnas izlases uzbrucēju Eriku Maksimu Čupo-Motingu, vēstīts kluba mājaslapā.

Bernats Francijas galvaspilsētas klubam pievienojās no Minhenes “Bayern” komandas. PSG šā darījuma ietvaros Bavārijas klubam samaksāja 15 miljonus eiro.

25 gadus vecais Bernats “Bayern” spēlēja no 2014. gada, 75 laukumā pavadītajās spēlēs gūstot trīs vārtus. Iepriekš pussargs bija “Valencia” kluba sistēmas audzēknis. Tāpat viņam arī septiņas spēles un viens vārtu guvums Spānijas izlases rindās.

Savukārt 29 gadus vecais kamerūnietis Čupo-Motings Parīzes klubam pievienojās kā brīvais aģents. Viņam Kamerūnas izlases rindās kopš 2010. gada 45 spēles un 13 gūtie vārti.

Interesanti, ka Čupo-Motings ir spēlējis vairākās Vācijas jaunatnes izlasēs. Pagājušajā sezonā viņš 30 “Stoke City” sastāvā aizvadītajās spēlēs guva piecus vārtus.

Visvairāk spēles kamerūnietis ir aizvadījis Vācijas Bundeslīgas vienībā Gelzenkirhenes “Schalke 04”, 82 spēles izceļoties ar 18 vārtiem.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par