Zverevs pirmoreiz karjerā iekļūst ATP sezonas noslēguma turnīra pusfinālā

16/11/2018 18:59

Vācijas tenisists Aleksandrs Zverevs pirmo reizi savā karjerā nodrošinājis ceļazīmi uz Londonā notiekošā ATP sezonas noslēguma turnīra pusfinālu, šodien ar rezultātu 7-6 (7:5), 6-4 uzveicot amerikāņu milzi Džonu Isneru.

Gustava Kuertēna vārdā nosauktās grupas pēdējās kārtas pirmais mačs ļoti nozīmīgs bija tikai vienam tenisistam – Zverevam. Amerikānis Isners pat teorētiski vairs nevarēja pacelties augstāk par trešo vietu.

Pirmajā setā vienīgo breikbumbu panāca Isners, tomēr Zverevs bija uzdevumu augstumos, izcīnot uzvaru 12. geimā un setu novedot līdz taibreikam. Arī tajā abiem tenisistiem servēšana padevās ļoti labi, dramatiskā cīņā ar 7:5 tomēr pārākam esam Zverevam.

Otrais sets aizritēja līdzīgā gultnē, spēles liktenim izšķiroties tā astotajā geimā, kur Zverevs lauza pretinieka servi, tobrīd panākot rezultātu 5:3 un vēlāk novedot maču līdz uzvarai.

Pusfinālā Vācijas pārstāvis spēkosies ar Leitona Hjūita pirmās vietas ieguvēju šveicieti Rodžeru Federeru. Tikmēr Kuertēna grupā uzvaru nodrošinājis pasaules pirmais numurs Novāks Džokovičs pusfinālā tiksies ar Dienvidāfrikas Republikas (DĀR) tenisistu Kevinu Andersonu, kas būs šī gada Vimbldonas čempionāta fināla atkārtojums.

Kurtēna grupā Džokovičam ir divas uzvaras divās spēlēs, kamēr ar tikpat panākumiem trīs cīņās seko Zverevs. Viens panākums divos mačos ir Čiličam, bet zaudējumus visās trīs spēlēs piedzīvoja Isners.