Zviedri enerģijas taupīšanas režīmā pārspēj slovākus (+VIDEO)

16/05/2017 17:42

A apakšgrupas ietvaros Zviedrijas valstsvienība ar 4:2 (2:0, 1:1, 1:1) uzveica blāvi spēlējušo Slovākiju, kas par augstiem mērķiem šajā turnīrā šogad necīnās.

Šodienas cīņā zviedri pret Slovākiju jau pirmajā trešdaļā izvirzījās vadībā ar 2:0, kad pa ripai iemeta Viljams Nīlanders un Olivers Ēkmans-Lāšons. Lai arī otrajā periodā Tomāšs Matušeks samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, divu vārtu pārsvaru pēcāk atjaunoja Deniss Everberjs.

Noslēdzošajās 20 minūtēs abas izlases apmainījās vārtiem, bet slovākiem no zaudējuma izglābties neizdevās.

A apakšgrupas kopvērtējuma pirmajā vietā ar 17 punktiem sešās spēlēs atrodas Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Krievija, kamēr zviedriem ir 16 punkti septiņās cīņās. Otrdien krievi pret ASV cīnīsies par pirmo vietu grupā, jo trešie ar 15 punktiem sešos mačos ir tieši amerikāņi, kamēr pēc tam ar deviņiem punktiem seko Latvija un Vācija. Tieši šīs vienības savā starpā noskaidros, kura tad sasniegs ceturtdaļfinālu.

Sestā A grupā ar sešiem punktiem bija Dānija, kamēr pie četriem tika Slovākija, bet pie viena – Itālija, kam augstākā divīzija līdz ar to ir jāpamet.