Zviedrija pēc 20 gadu pārtraukuma sasniedz PČ handbolā finālu

29/01/2021 20:37
Zviedrijas handbola izlase

Pasaules čempionāta handbolā aizvadīta pirmā pusfināla spēle, kurā savā starpā tikās Francijas un Zviedrijas handbolisti. Sīvā cīņā šoreiz pārāki izrādījās Zviedrijas handbolisti un ar rezultātu 32:26 pārspēja Francijas izlasi. Zviedrija Pasaules čempionātā handbolā finālā cīnīsies pēc 20 gadu pārtraukuma un pretinieki tiks noskaidroti šodienas otrajā pusfinālā spēlē, kur pulksten 21.30 cīnīsies Spānija pret Dāniju, ziņo Latvijas Handbola federācija (LHF).

Jau pirmo puslaiku Zviedrijas handbolisti aizvadīja veiksmīgāk. Lai gan puslaika vidū vēl rezultāts bija neizšķirts, tomēr zviedriem izdevās aizvadīt labāk puslaika galotni un tāpēc viņi pirmo puslaiku noslēdza ar trīs vārtu pārsvaru 16:13.

Arī otro puslaiku Zviedrijas handbola izlase aizvadīja veiksmīgāk un jau puslaika beigu daļā bija jūtams, ka Francijas izlasei vairs neizdosies atgūties neizdosies atgūties. Vien piecas minūtes līdz spēles beigām zviedri bija vadībā ar piecu vārtu pārsvaru. Kā cerība Francijas handbolistiem bija Zviedrijas spēle mazākumā, tomēr viņiem neizdevās veiksmīgi izmantot epizodes šī noraidījuma laikā un tas nozīmēja Zviedrijas uzvaru spēlē ar rezultātu 32:26.

Zviedrija pusfinālā iekļuva pēc pārliecinošas uzvaras pār Kataras izlasi ar rezultātu 35:23. Šodien tiks aizvadīta arī otrā Pasaules čempionāta handbolā pusfināla spēle. Tajā, pēc Latvijas laika pulksten 21.30, tiksies Spānijas un Dānijas valstsvienības. Gan “mazais” fināls, gan finālmačs norisināsies 31. janvārī. Cīņa par 3. vietu norisināsies pulksten 15.30, bet cīņa par zeltu Pasaules čempionātā handbolā tiks aizvadīta pulksten 18.30.