Zviedrija pēc 20 gadu pārtraukuma sasniedz PČ handbolā finālu

29/01/2021 20:37

Pasaules čempionāta handbolā aizvadīta pirmā pusfināla spēle, kurā savā starpā tikās Francijas un Zviedrijas handbolisti. Sīvā cīņā šoreiz pārāki izrādījās Zviedrijas handbolisti un ar rezultātu 32:26 pārspēja Francijas izlasi. Zviedrija Pasaules čempionātā handbolā finālā cīnīsies pēc 20 gadu pārtraukuma un pretinieki tiks noskaidroti šodienas otrajā pusfinālā spēlē, kur pulksten 21.30 cīnīsies Spānija pret Dāniju, ziņo Latvijas Handbola federācija (LHF).

Jau pirmo puslaiku Zviedrijas handbolisti aizvadīja veiksmīgāk. Lai gan puslaika vidū vēl rezultāts bija neizšķirts, tomēr zviedriem izdevās aizvadīt labāk puslaika galotni un tāpēc viņi pirmo puslaiku noslēdza ar trīs vārtu pārsvaru 16:13.

Arī otro puslaiku Zviedrijas handbola izlase aizvadīja veiksmīgāk un jau puslaika beigu daļā bija jūtams, ka Francijas izlasei vairs neizdosies atgūties neizdosies atgūties. Vien piecas minūtes līdz spēles beigām zviedri bija vadībā ar piecu vārtu pārsvaru. Kā cerība Francijas handbolistiem bija Zviedrijas spēle mazākumā, tomēr viņiem neizdevās veiksmīgi izmantot epizodes šī noraidījuma laikā un tas nozīmēja Zviedrijas uzvaru spēlē ar rezultātu 32:26.

Zviedrija pusfinālā iekļuva pēc pārliecinošas uzvaras pār Kataras izlasi ar rezultātu 35:23. Šodien tiks aizvadīta arī otrā Pasaules čempionāta handbolā pusfināla spēle. Tajā, pēc Latvijas laika pulksten 21.30, tiksies Spānijas un Dānijas valstsvienības. Gan “mazais” fināls, gan finālmačs norisināsies 31. janvārī. Cīņa par 3. vietu norisināsies pulksten 15.30, bet cīņa par zeltu Pasaules čempionātā handbolā tiks aizvadīta pulksten 18.30.

Pieslēgties

Dienas fokusā

18/04/2021 11:19

Nosaukts hokeja izlases sastāvs spēlēm pret Slovākiju, iekļauts arī 40 gadus vecais Kr. Rēdlihs

Latvijas hokeja federācija (LHF) savā mājaslapā paziņojusi valstsvienības sastāvu gaidāmajām pārbaudes spēlēm pret Slovākiju. Jau rītdien, 19. aprīlī, hokeja izlase dosies uz Slovākiju, lai, gatavojoties 2021. gada pasaules čempionātam Rīgā,…