Zviedrija sagrauj Dāniju, Latvijas florbolisti ieņem trešo vietu A grupā

06/12/2021 21:06
Latvijas florbola izlase

Helsinkos notiekošajā pasaules čempionātā florbolā vīriešiem pēdējā A grupas spēlē Zviedrija sagrāva Dāniju, kā rezultātā Latvijas izlase ierindojās trešajā vietā A grupā. Zviedrijas florbolisti ar rezultātu 15:1 sagrāva Dāniju.

Neskatoties uz to, ka gan Latvijai, gan Dānijai bija divi zaudējumi un viens neizšķirts, Latvijas florbolistiem bija labāka gūto un zaudēto vārtu attiecība, tāpēc tika ieņemta augstāka vieta grupā. Pārliecinoši pirmo vietu A grupā ieņēma Somija, kas uzvarēja visās trīs spēlēs, bet otrajā vietā ierindojās Zviedrija, kas pārspēja Latviju un Dāniju, taču piekāpās somiem ar rezultātu 3:7.

B grupā pirmo vietu ieņēma Šveice, otrajā vietā ierindojās Čehija, trešā ir Norvēģija, bet ceturtajā vietā bez panākumiem ierindojās Vācija.  C grupā trīs uzvaras pirmo vietu izcīnīja Slovākija, otrajā vietā ierindojās Polija, trešo vietu ieņēma Taizeme, bet grupas pēdējā vietā atrodas ASV.

Savukārt D grupā līderpozīcijās ir Igaunijas florbolisti, otro vietu izcīnīja Kanāda, trešo vietu ieņēma Filipīnas, un ceturtajā vietā ierindojās Singapūra. Grupu turnīrā komandas spēlēja katra ar katru. A un B grupu pirmo divu vietu īpašnieces uzreiz iekļūst ceturtdaļfinālā, bet trešās un ceturtās pozīcijas īpašniecēm būs duelēšanās ar otrā ešelona C un D katras grupas divām spēcīgākajām izlasēm. Latvijas florbolistiem cīņā par vietu ceturtdaļfinālā otrdien pretī stāsies Kanāda, kas D grupā ierindojās otrajā vietā.