Zviedrijas izlases leģenda: Spēlētāji domā, ka būs ļoti viegli uzvarēt, bet tad viņi satiek Latviju

26/05/2023 09:01
Nokopēts
Zviedrijas hokeja izlase

Zviedrijas hokeja izlases leģenda Jonass Bergkvists sarunā ar zviedru mediju “Expressen” skarbi kritizējis valstsvienību pēc zaudējuma Latvijai pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā.

Jau ziņots, ka Latvijas hokeja izlase ceturtdien iekļuva pasaules čempionāta pusfinālā, ceturtdaļfinālā Rīgā ar rezultātu 3:1 uzvarot Zviedriju. Pusfināla spēli pret Kanādu un cīņu par medaļām Latvija aizvadīs nedēļas nogalē Tamperē.

Bergkvists ar 76 spēlēm izlasē ir mačiem trešais bagātākais hokejists Zviedrijas valstsvienības vēsturē. Šajos dueļos viņš ticis pie 25 vārtiem un 16 rezultatīvām piespēlēm. Jāatzīmē, ka zviedri nav pārvarējuši pasaules čempionāta ceturtdaļfinālu kopš 2019. gada.

60 gadus vecais Bergkvists uzskata, ka šobrīd hokejisti pārāk viegli uztver Zviedrijas izlases pārstāvēšanu. “Spēlētāji pievienojas izlasei un domā, ka pret mazākām hokeja nācijām būs ļoti viegli uzvarēt. Bet tad tu satiec Latvijas komandu, kas pārpildītas arēnas priekšā parāda kaisli pret hokeju. Tad vairs nevar tikt galā.”

“Viņiem bija iespēja, bet tā netika izmantota. Nežēlojaties, bet mācieties no kļūdām,” skarbs pret Zviedrijas valstsvienību ir Bergkvists. “Tagad mērs ir sasniegts, jo jau pārāk daudz esam palaiduši garām savas iespējas.”

“Grupu turnīrā neviens nesvinēja pēc gūtajiem vārtiem. Tas parāda spēlētāju vēlmi… Ceturtdaļfinālā viņi satika komandu [Latviju], kas ir aizrautīgi un rezultāts ir redzams. Neredzu, ka spēlētājiem būtu kaislība pret hokeju. Man vienalga, vai tā ir Dānija, Ungārija vai Francija… Jābūt vēlmei spēlēt,” kritisks bijis Zviedrijas leģendārais hokejists.

TOP notikumi
1
X
2
4.75
4.33
1.65
5
4.4
1.6
4.33
4.2
1.7
3.2
3.75
2.1
5.25
3.75
1.66
3.7
3.3
2.05
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām