Zviedrijas treneris skeptisks, vai Ibrahimovičam atrastos vieta izlasē

foto: skysports.com

Zviedrijas futbola izlase vakar vakarā paveica varoņdarbu, no PK2018 kvalifikācijas cikla ”play-off” cīņām izslēdzot 2006. gada Pasaules kausa ieguvēju Itāliju. Zviedrija pirmajā spēlē izcīnīja uzvaru 1:0, bet otrajā noturēja neizšķirtu 0:0, kas ļāva kvalificēties turnīram Krievijā.

Pēc Zviedrijas negaidītās iekļūšanas finālturnīrā aktivizējās runas par iespējamo Zlatana Ibrahimoviča atgriešanos Zviedrijas izlasē, kurš pēc 2016. gada Eiropas čempionāta pateica ardievas valstsvienībai.

”Tas ir neticami! Spēlētājs pirms pusotra gada atvadījās no izlases, bet mēs joprojām par viņu runājam.” Preses konferencē emocionāls bija Zviedrijas izlases galvenais treneris Janne Andešons, atbildot uz jautājumu par Zlatana iespējamo atgriešanos.

36 gadus vecais Mančestras ”United” uzbrucējs pēc 2016. gada Eiropas čempionāta, kurā Zviedrija neiekļuva izslēgšanas spēlēs, pameta izlasi. 116 spēlēs Zlatans izlases rindās guva 62 vārtus, no kuriem ne viens vien bija ārkārtīgi skaists.

Pēc uzvaras Ibrahimovičs ievietoja ”Instagram” attēlu ar uzrakstu ”We are Sweden”, kas sacēla runas par viņa iespējamo atgriešanos. ”Zlatans, kā jau esmu teicis, ir visu laiku labākais Zviedrijas spēlētājs un fantastisks atlēts, tomēr viņš izvēlējās nebūt daļa no izlases.” Pauda Andešons.

”Šie puiši, kuri nodrošināja mums dalību finālturnīrā, bija lieliski. Ir skumji, ka jārunā par kādu, kurš nebija kopā ar mums. Man bija pieejama komanda, kas darbu paveica fantastiski, mēs labāk varam parunāt par viņiem.” Noslēdza treneris.

Savu komentāru pauda arī kādreizējais Zviedrijas treneris Ēriks Hamrēns, sakot, ka pašreizējā komanda ir balstīta uz tradicionālu komandas spēli, kurā nav vietas individuālistiem. Viņaprāt, Zlatans varētu izjaukt iestrādāto mehānismu.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar