Žvīguram 12 punkti Lietuvas līgā, “Pieno Žvaigždes” otrais zaudējums

26/09/2018 20:54

Šovakar Lietuvas Basketbola līgas (LKL) otrās kārtas spēlē latviešu uzbrucēja Ivara Riharda Žvīgura pārstāvētā Pasvāles “Pieno Žvaigždes” savā laukumā pārliecinoši ar rezultātu 69:88 piekāpās pērnās sezonas bronzas medaļniecei Klaipēdas “Neptūnas”.

Mājinieki saviem sāncenšiem piekāpās visās četrās ceturtdaļās, pirmo puslaiku noslēdzot ar 13 punktu deficītu (33:46), bet pēc pārtraukuma Pasvāles vienībai neizdevās lauzt spēles gaitā, rezultātā piedzīvojot otro pārliecinošo zaudējumu jaunajā LKL sezonā. Turnīra pirmajā cīņā 22. septembrī “Pieno Žvaigždes” piedzīvoja bezierunu zaudējumu izbraukumā pret čempioni Kauņas “Žalgiris” (66:103).

22 gadus vecais Žvīgurs, kurš pret “Žalgiris” guva sešus punktus, šovakar izcēlās ar 19:26 minūtēs gūtiem 12 punktiem (1p. 2/7, 2p. 5/8, 3p. 0/2), kas bija otrs labākais rādītājs mājinieku komandas sastāvā. Uzbrucēja kontā arī piecas atlēkušās bumbas, četri izprovocēti noteikumu pārkāpumi, desmit efektivitātes rādītāja punkti un otrs sliktākais +/- rādītājs “Pieno Žvaigždes” sastāvā (-19).

Atgādinām, ka Žvīgurs uz Lietuvas vienību no Latvijas Basketbola līgas (LBL) bronzas medaļnieces “Jūrmalas” pārcēlās šovasar, sākotnēji noslēdzot pārbaudes laika līgumu, bet pēc savas lietderības pierādīšanas pirmssezonas sagatavošanās posmā – arī pilnvērtīgu līgumu.

Nākamais mačs “Pieno Žvaigždes” paredzēts 30. septembrī, kad paredzēta viesošanās pie “Šiauliai” vienības.