“ZywOo” briesmīgs sniegums un viņa komanda piedzīvo negaidītu zaudējumu grupas atklāšanas spēlē

09/02/2021 07:46

Vakar sākās “CS:GO” turnīra “BLAST Premier Spring Groups 2021” B grupas izspēle. Tajā sacenšas “HLTV” portālā par pasaules labāko spēlētāju nosauktais Metjū “ZywOo” Herbots un viņa pārstāvētā “Vitality”, kā arī “Complexity”, “Evil Geniuses” un “G2” vienības. Dienas pirmajā spēlē “Vitality” negaidīti ar 0-2 piekāpās “Complexity”, tikmēr “G2” ne bez grūtībām pieveica “Evil Geniuses” spēlētājus.

Spēlē starp Francijas “Vitality” un Eiropas vienību “Complexity” par favorītiem tika uzskatīti francūži. Tomēr Francijas sastāva lielākā zvaigzne “ZywOo” aizvadīja katastrofālu otro karti, kas pie panākuma ļāva tikt pretiniekiem. Par spēles pirmo karti tika izvēlēta “Mirage”. To lieliski iesāka “Vitality”, pēc puslaika atrodoties vadībā 10:5. Tomēr lielisku otro puslaiku aizvadīja starptautiski pārstāvētā “Complexity”, izcīnot panākumu 11 raundos, kā arī zaudējot tikai vienu, tādējādi noslēdzot pirmo karti ar rezultātu 16:11.

Otrā karte izvērtās par katastrofu francūžiem. Pirmajā puslaika'”Vitality” spēja iegūt tikai divus raundus, kas nozīmēja, ka Eiropas organizācijas pārsvars bija 13:2. Otrais puslaiks kļuva par formalitāti, ātri atlikušos raundus uzvarot “Complexity” un triumfējot kartē 16:2, kā arī spēlē 2-0. “ZywOo” “Overpass” spēja nogalināt tikai divus pretiniekus, nomirstot 17 reizes.

Spēle starp “Evil Geniuses” un “G2” izvērtās krietni līdzīgāka. “Inferno” pirmo puslaiku pārāki bija ASV pārstāvošie “Evil Geniuses”, atrodoties vadībā 9:6. Tomēr Eiropas vienība spēja atspēlēt deficītu un uzvarēt 16:12. Arī “Vertigo” nedaudz labāks sākums padevās komandai otrpus okeānam, esot vadībā 8:7. Tomēr atkārtoti “G2” nospēlēja lielisku otro puslaiku un izcīnīja panākumu ar identisku rezultātu – 16:12. Lieliska spēle padevās “G2” spēlētājam Francuā “AmaNEk” Delonē, kuram 47 nonāvēti pretspēlētāji, 33 nāves un 1.29 reitings.

Šodien komandas turpinās turnīru, no sākuma uzvarētāju zarā 17:30 “G2” tiksies ar “Complexity”, bet pēc tam 20:30 savā starpā cīnīsies šīs dienas neveiksminieki “Vitality” pret “Evil Geniuses”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

20/04/2021 21:51

CSKA neatstāj variantus Hārtlija vadītajai “Avangard” un panāk izlīdzinājumu finālsērijā

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Maskavas CSKA šodien panāca izlīdzinājumu Gagarina kausa izcīņas finālsērijā. CSKA ar 3:0 apspēlēja Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadīto Omskas “Avangard”, sērijā rezultātam…