“100 Jardi ar Pafbet” – “Super Bowl”, Latvijas sportistu intervijas un likmes

31/01/2020 14:41
Super Bowl, www.sportazinas.com

LIKMES UZ “SUPER BOWL”

Ir pienākusi lielā Nacionālās futbola līgas (NFL) finālspēle – “Super Bowl” kausa izcīņa, kas amerikāņu futbola fanam nozīmē tikai vienu – negulētu pirmdienas nakti.

Visiem notikumiem seko līdzi arī “100 Jardi ar Pafbet” studija un šajā jau piektajā raidījumā piedāvājam iepazīties ar to, kas ir “Super Bowl”. Apskatīsim dažus interesantus vēstures un statistikas faktus par šo spēli, kā arī to, kādēļ “Super Bowl” ir pats populārākais un skatītākais sporta notikums ASV vēsturē un viens no populārākajiem sporta notikumiem pasaulē.

Šajā raidījumā arī intervijas ar pašmāju sportistiem – Kasparu Kambalu, Kristapu Janičenoku un Reini Nitišu, kuri atbildēs uz jautājumiem. Noklausies, kādi ir NFL Rīgas komandas potenciālie nosaukumi mūsu sportistu domās.

Video apskatīsim abas komandas, kuras šogad sacentīsies par dižāko trofeju Ziemeļamerikas sportā un iedosim prognozi par gaidāmo superspēli. Skaties “100 jardi ar Pafbet” piekto sēriju un arī tevi sagaidīs negulēta 3. februāra nakts.

LIKMES UZ “SUPER BOWL”

Pieslēgties

Dienas fokusā

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…