33 gadu vecumā miris leģendārā Pipena dēls

19/04/2021 21:29

Mūžībā devies Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) leģendas Skotija Pipena pirmais dēls, paziņojis bijušais basketbolists savā vietnes “Twitter” profilā.

“Man sāpēja sirds, lai ar šo varētu dalīties vakar, jo es atvadījos no sava pirmā dēla Antrona. Mums abiem bija mīlestība pret basketbolu, kā arī mums bija neskaitāmas sarunas par to,” raksta Pipens. “Antrons cieta no hroniskas astmas. Ticu, ja viņam nebūtu bijusi šī problēma, tad viņš nonāktu NBA. Pat tas nespēja viņu apturēt un viņš palika pozitīvs un smagi strādāja. Esmu lepns par to, par kādu cilvēku viņš kļuva.”

Tikmēr 20 gadus vecais Skotijs Pipens juniors nesen pieteicās šī gada līgas jauno spēlētāju draftam. Pipens seniors savulaik bija viena no lielākajām NBA zvaigznēm. Viņš bija leģendārā Maikla Džordana “labā roka” un abi kopā ar Čikāgas “Bulls” komandu izcīnīja sešus čempiontitulus. Pipens arī piedalījās septiņās Zvaigžņu spēlēs, kā arī septiņreiz tika iekļauts NBA simboliskajās izlasēs.

Pipenam bez Antrona ir vēl septiņi bērni. Dvīnes Teilore un Tailera, meitas Sjerra un Sofija, kā arī dēli Skotijs, Prestons un Džastins.

Pieslēgties

Dienas fokusā

10/05/2021 20:31

Merzļikins par “Blue Jackets” vārtsargiem: Neviens nav muļķis, nedomāju, ka mēs abi ar Korpisalo paliksim šeit

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs Elvis Merzļikins pēc aizvadītās sezonas izteicis komentārus par atlaisto treneri Džonu Totorellu, kā arī vērtējis komandas situāciju vārtsargu līnijā. Elvis Merzlikins…