53 gadus vecs beisbola spēlētājs cerību pilns atgriezties MLB

beisbols, sportazinas

53 gadus vecais Rafaels Palmeiro, kurš savulaik spēlēja vairākās Augstākās beisbola līgas (MLB) komandās, paudis cerību atgriezties profesionālajā sportā.

1964. gadā dzimušais kādreizējais pirmās bāzes pozīcijas spēlētājs MLB pameta 2005. gadā, aizejot no Baltimoras ”Orioles” komandas. Tajā viņš pavadīja vienu sezonu (iepriekš arī četras sezonas laika posmā no 1994. līdz 1998. gadam), bet iepriekš pārstāvēja tādas vienības kā Teksasas ”Rangers” un Čikāgas ”Cubs”.

Palmeiro četras reizes ir piedalījies MLB zvaigžņu spēlē un apsver iespēju atgriezties pasaules spēcīgākajā beisbola līgā. ”Manā prātā nav šaubu, ka es to varētu paveikt.” Pārliecinoši medijam ”The Athletic” pauda bijušais sportists.

Palmeiro karjera 2005. gadā noslēdzās tādēļ, ka viņš esot lietojis steroīdus un diskvalificēts. Viņš iegāja vēsturē kā pirmais spēlētājs, kurš steroīdu lietošanas dēļ saņēma diskvalifikāciju.

Veterāns gan allaž noliedzis, ka būtu apzināti lietojis steroīdus, taču paudis apņēmību atgriezties. ”Es gribu pierādīt, ka esmu gatavs atgriezties augstākajā līmenī. Mans ķermenis darbojas bez jebkādām problēmām un es to spēju.”

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar