69 miljoni par 20 mačiem – žurnālists komentē Ērvinga un Duranta nespēlēšanu

Kevins Durants un Kairijs Ērvings, sportazinas.com
Kevins Durants un Kairijs Ērvings | Foto: Bruklinas Nets

Medija “NY Daily News” žurnālists Stefans Bondijs atgādinājis par Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Bruklinas “Nets” menedžeru ne visai efektīvu naudas izmantošanu, jo šosezon milzīgas naudas summām tiek maksātas diviem spīdekļiem, kuri sezonas lielāko daļu pavada nevis laukumā, bet ārpus tā.

Jau ziņots, ka atsvaidzinājis neseno pleca traumu, kuras dēļ viņš sezonas laikā ir izlaidis 26 spēles. Viņu gaida operācija un ilgs laiks bez basketbola. Pagaidām nav zināms, vai amerikānis atgriezīsies laukumā līdz regulārā čempionāta beigām.

Savukārt Kevins Durants, kurš par “Nets” spēlētāju kļuva 2019. gada jūlijā, šosezon laukumā vēl nebija devies un, visticamāk, arī nedosies. Tas bija skaidrs arī pirms sezonas, kad viņš 2019. gada NBA finālsērijas mačā gāja laukumā, neizārstējot savainojumu līdz galam. Rezultātā viņš saplīsa Ahileja cīpslu un šosezon skatās basketbolu no tribīnēm.

Situācija ar abu zvaigžņu savainojumiem pamudināja žurnālistu saskaitīt, ka Duranta un Ērvinga atalgojumam šosezon tērēti 69 miljoni ASV dolāru (ap 64 miljoniem eiro). Taču, ja skaita abu aizvadītās spēles, tad, ņemot vērā, ka Durants šosezon vēl nav spēlējis, uz abiem sanāk 20 mači.

Ērvings sezonas laikā vidēji guvis 27,4 punktus un atdevis 6,4 rezultatīvas piespēles. Viņa prombūtnē atkal līdera lomu uzņemsies Spensers Dinvidijs, kurš ar 21,0 punktu un 6,6 piespēlēm ir otrs rezultatīvākais Bruklinas basketbolists.

Ar 23 uzvarām 53 spēlēs “Nets” ieņem septīto vietu NBA Austrumu konferencē.

“Nets” zvaigzni gaida operācija un vairākas nedēļas bez basketbola

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par