“76ers” par Simonsu no “Warriors” vēlējušies iegūt divus spēlētājus un vairākas drafta izvēles

30/07/2021 19:47

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Filadelfijas “76ers” par savu spēlētāju Benu Simonsu no Goldensteitas “Warriors” vēlējies iegūt divus basketbolistus un četras drafta izvēles, noskaidrojis apskatnieks Kīts Pompejs, informāciju apstiprinot arī vairākiem tuvu stāvošiem avotiem.

Filadelfijas organizācija no “Warriors” pieprasījuši Endrjū Viginsu, Džeimsu Vaizmenu, tikko notikušā drafta septīto un 14. izvēli, kā arī divus nākotnes drafta pirmā raunda pikus. Kā norāda žurnālists, tad Goldensteitas vienība ātri atteikusies no šāda piedāvājuma.

Jau iepriekš “76ers” izcēlusies ar visai augstām prasībām pret Simonsu. Pirms tam viņi no Toronto “Raptors” gribēja saņemt Fredu Vanvlītu, Kailu Lauriju, Ogugvu “OG” Anunobī un pirmās kārtas drafta izvēli, kas “Raptors” gadījumā bija augstais ceturtais piks. Tāpat no Sanantonio “Spurs” bija plānots iegūt četras pirmās kārtas drafta izvēles, veikt trīs pirmā raunda drafta piku maiņu, kā arī jaunu un talantīgu spēlētāju.

Aizvadītā “play-off” sērija Simonsam bija neveiksmīga, turklāt viņš joprojām savas karjeras laikā nav spējis uzlabot metienu prasmi. 25 gadus vecajam basketbolistam ir aktīvs maksimālais līgums, taču viņš joprojām ir vājš pustālo un trīspunktu metienu izpildītājs, teju visus savus punktus gūstot no groza apakšas. Iepriekš izskanēja informācija, ka “76ers” jau kopš sezonas beigām īsti nav spējusi sazināties ar Simonsu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/09/2021 22:17

Kids vēlas, lai Porziņģis būtu “basketbola spēlētājs”, nevis tikai trīspunktu metējs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Džeisons Kids vēlas, lai Kristaps Porziņģis nebūtu tikai trīspunktu metējs, bet gan daudzpusīgs spēlētājs, šodien NBA komandu mediju dienā atklāja speciālists….