Avots: “76ers” jau kopš sezonas beigām nav spējusi sazināties Simonsu

26/07/2021 19:59

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Filadelfijas “76ers” un šīs vienības spēlētāja Bena Simonsa starpā radušās komunikācijas problēmas, jo klubs ar basketbolistu nav spējis sazināties jau kopš sezonas izskaņas, informē NBA insaideris Džeiks Fišers.

“Es jums pateikšu vienu lietu. Viņi [“76ers”] īsti nav spējuši sazināties ar Benu kopš sezonas beigām,” podkāstā “Liberty Ballers” atklāja Fišers. “Jau ilgāku laiku problēma ir tāda, ka “76ers” nav spējusi sagatavot pienācīgu attīstības plānu Simonsam. Neizskatās, ka vispār ir bijuši mēģinājumi abām pusēm nonākt pie kopsaucēja un šī vasara nav izņēmums. Manuprāt, tā nav laba zīme, runājot par viņa nākotni Filadelfijā.”

Iepriekš medija ESPN slavenais apskatnieks Stīvens A. Smits no situācijai pietuvinātiem avotiem bija uzzinājis, ka Simonsam ir slikta darba ētika un ka viņš nav no strādīgākajiem basketbolistiem, kurš neņemot vērā apkārtējo viedokli. Simonss saņem arvien vairāk kritiku par to, ka viņš gadu gaitā nav spējis uzlabot savu metiena prasmi. Viņam ir aktīvs maksimālais līgums, taču basketbolists nerāda tāda līmeņa sniegumu, kāds būtu jādemonstrē spēlētājiem, kuru alga ir 30-40 miljoni dolāru sezonā.

25 gadus vecais Simonss demonstrēja nepārliecinošu sniegumu aizvadītajos NBA “play-off” mačos, kas bija viens no iemesliem, kādēļ Filadelfijas “76ers” apstājās otrajā kārtā, ar 3-4 kapitulējot Atlantas “Hawks”. Tāpat vēlāk viņš paziņoja, ka nepalīdzēs Austrālijas izlasei olimpiskajās spēlēs, jo vasarā strādāšot individuāli pie savām prasmēm, lai nākamsezon demonstrētu labāku sniegumu NBA. Neveiksmīgais sniegums “play-off” arvien vairāk izsauca baumas, ka spēlētājs varētu tikt iesaistīts maiņas darījumā.

Lai arī Simonss bija aizvadītās NBA sezonas viens no labākajiem aizsardzības spēlētājiem, viņa uzbrukums bija katastrofāls. Basketbolista metiens no pustālās distances un tālmetiena līnijas ir ļoti zemā līmenī, visus savus punktus gūstot praktiski tikai no groza apakšas. Regulāro sezonu viņš noslēdza ar vidēji 14,3 punktiem, 7,2 atlēkušajām bumbām un 6,9 rezultatīvām piespēlēm. NBA karjeras laikā Simonss ir izpildījis 34 trīspunktu metienus, realizējot tikai piecus no tiem.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/09/2021 22:17

Kids vēlas, lai Porziņģis būtu “basketbola spēlētājs”, nevis tikai trīspunktu metējs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Džeisons Kids vēlas, lai Kristaps Porziņģis nebūtu tikai trīspunktu metējs, bet gan daudzpusīgs spēlētājs, šodien NBA komandu mediju dienā atklāja speciālists….