Ābolam pirmie vārti Zviedrijā šosezon, Rihardam Bukartam piespēle Vācijā

18/10/2018 23:46

Zviedrijas augstākajā hokeja līgā ar rezultativitātes punktu otrajā mačā pēc savainojuma sadziedēšanas izcēlies Rodrigo Ābols, kurš guva vārtus “Orebro” vienības zaudējumā savā laukumā pret “Farjestad” – 3:6.

22 gadus vecais uzbrucējs ar precīzu metienu izcēlās pirmā perioda 18. minūtē, tobrīd panākot izlīdzinājumu 1:1. “Orebro” trešo perioda iesāka ar cerīgo 3:4, taču izšķirošajā trešdaļā divus vārtus guva “Farjestad” hokejisti, nodrošinot uzvaru visā mačā.

Rodrigo darbojās mājinieku pirmajā uzbrucēju virknējumā un 14:29 minūtēs izpildīja vienu metienu pa vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu. Ābols sezonas sākumā nevarēja palīdzēt komandai, jo pārbaudes mačā lauza pirkstu. Šovakar viņš aizvadīja tikai otro maču pēc traumas sadziedēšanas, bet pirmajā uzbrucējs izcēlās ar rezultatīvu piespeli.

“Orebro” vietējā čempionāta kopvērtējumā ar deviņiem punktiem deviņās spēlēs ieņem priekšpēdējo, 13. pozīciju.

Vācijas hokeja līgā (DEL) ar savu trešo (0+3) rezultativitātes punktu sešos mačos šosezon izcēlies cits Latvijas izlases uzbrucējs Rihards Bukarts, bet viņa pārstāvētā Šveningeres “Wild Wings” izbraukumā ar 2:4 piekāpās vienai no turnīra favorītēm Minhenes “Red Bull”.

Bukarts rezultatīvi piespēlēja komandas otrajos vārtos, kas otrā perioda 17. minūtē ļāva izvirzīties priekšā ar 2:1. Kopumā nospēlētajās 16:42 minūtēs Riharda rēķinā četri metieni pa Minhenes kluba vārtiem un pozitīvs lietderības koeficients +1.

“Wild Wings” 12 spēlēs spējušie iekrāt tikai trīs punktus un DEL kopvērtējumā atrodas pēdējā, 14.vietā.