Ābols gūst vienīgos vārtus “Orebro” sagrāvē

26/01/2023 22:13
Rodrigo Ābols

Latviešu uzbrucējs Rodrigo Ābols izcēlās ar vārtu guvumu Zviedrijas līgas spēlē, kas neglāba viņa pārstāvēto “Orebro” no zaudējuma pret “Oskarshamn” ar 1:5.

Ābols bija precīzs vairākumā otrā perioda sākumā, samazinot deficītu līdz 1:2. Attīstīt panākumu neizdevās, jo mača turpinājumā “Orebro” ielaida trīs bezatbildes vārtus, piedzīvojot otro zaudējumu pēc kārtas.

Uzbrucējs laukumā pavadīja 18 minūtes un 22 sekundes, izdarīja četrus metienus pa vārtiem un spēli pabeidza ar negatīvu lietderību -1. Kopā viņam šosezon 15 vārti un 15 piespēles 35 mačos.

Ābols par aiziešanu no “Orebro”: Likās, ka cilvēki novērtē, ko es šeit daru..

Tikmēr Miks Indrašis palika bez punktiem Šveningeres “Wild Wings” panākumā pār Manheimas “Adler” ar 3:0. Uzbrucējs laukumā pavadīja 16 minūtes un 39 sekundes.