Ābols: Lielai daļai “Dinamo” spēlētāju meistarība neatbilst KHL līmenim

Artis Ābols, sportazinas.com
Artis Ābols | Foto: Rīgas "Dinamo"

Lielai daļai Rīgas “Dinamo” hokejistu meistarība neatbilst Kontinentālās hokeja līgas () līmenim, uzskata vienības galvenā trenera Ģirta Ankipāna asistents .

“Dinamo” komanda, neskatoties uz cerīgo sākumu, aizvadīja katastrofālu sezonu un neiekļuva Gagarina kausa izcīņā. Aprēķini liecina, ka tā ir vēsturiski sliktākā atjaunotā “Dinamo” vēsturē.

Nekratīšos vaļā no atbildības, jo esmu daļa no šī pasākuma,” “11TV” hokeja raidījumā sacīja Ābols. “Apstākļi bija dažādi. Nevar arī visu arī novelt uz budžetu, kuru es nezinu. Katram ir jānes atbildība. Visi rādītāji ir gaužām bēdīgi un viss ir slikti – kopumā neko labu daudz nevarējām atrast. Negribu kritizēt Kristeru Gudļevski, bet principā mums vārtos bija jābūt Timuram Biļalovam, jo viņš sākotnēji nebija Kazaņai vajadzīgs. Viņiem sanāca konflikts starp Emīlu Garipovu [kādreizējo “Ak Bars” vārtsargu] un Dmitriju Kvartaļnovu [Kazaņas galvenais treneris] un beigās sanāca tā, ka palikām bez tā vārtsargu pāra, kas bija gana veiksmīgs pagājušajā sezonā.”

“Vārtsargi ir viens aspekts. Pagājušajā sezonā mums bija koncepts, ka pirmā maiņa met vārtus, bet pārējie, lai arī kā man to negribētos teikt, smagi strādāja,” sacīja Ābols. “Ātri tika atbrīvoti Davids Ulstrēms un Jakobs Berglunds un beigās arī uzbrukuma statistikā bijām, kur bijām. Ja nav, kas iemet, tad zaudējumi krājas. Tie spēlētāji, kuru uzdevums ir cīnīties, viņi saprata, ka mums nav, kas iemet vārtus. Pagājušajā sezonā bija skaidrs – aizies Metjū Majone, Līnuss Videls un sametīs golus, mēs nosargāsim rezultātu, kā arī vārtsargs pavilks un tā arī punktiņus sakrāsim. Šosezon tā nebija.”

“Sezonas sākumā teicu – nezinu, kam jānotiek, lai mēs netiktu “play-off” spēlēs,” turpināja Ābols, kurš bija drošs, ka “Dinamo” iekļūs Gagarina kausa izcīņā. “Goda vārds skatījos uz komandas spēli un teicu – wow. Tas ir mans personīgais viedoklis – varbūt sagatavošanas posmā vajadzēja vairāk slodzes likt virsū.”

“Ja mēs trāpītu desmitniekā ar leģionāriem, tad Ulstrēms un Berglunds būtu sastāvā līdz sezonas beigām,” sacīja Ābols. “Ja Videls ir savdabīgs, tad Ulstrēms arī bija specifisks kā cilvēks. Visi nav vienādi, bet viņa meistarība mums noderētu. Uzvārdus nesaukšu, bet lielai daļai mūsu spēlētāju meistarība nav KHL līmenim atbilstoša – trešdaļa no mūsu komandas var spēlēt KHL. Ar Berglundu, domāju, mēs pasteidzāmies. Varam paskatīties uz viņa sezonas turpinājumu Ņižņekamskā – tas ir ļoti cienījams.”

Pilns ieraksts

2
Tavs viedoklis

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
ANDRISLīdzjutējs Recent comment authors
  Subscribe  
jaunākie vecākie vērtētākais
Paziņot par
Līdzjutējs
Viesis
Līdzjutējs

Daļai spēlētāju nav , bet toties treneriem nevienam nav meistarības atbilstoš līmenes priekš KHL

ANDRIS
Viesis
ANDRIS

Cirks!!! Lv.. hokeja guru!!! Bļ.. viņi trenē Dinamo.. un intervijā: “varbūt vajadzēja to, varbūt šito….” bļ.. amatieri!!!!
Viss lv hokejs ir tāds! “Pa hodu pesni izdomāsim” nav ne plānu, ne stratēģijas .. nekā nav. Nav pat sistēmas. Nemāk pat nišpikot no Somiem, Zviedriem… drīz mēs aizmirsīsim par hokeju kā sporta veidu.
Kaut vienam trenerim konkrēts.. plāns uz treniņu gadu.. pa dienām, nedēļām, mēnešiem?!
Nav!!!!
Un tādēļ arī rezultāta nav!