Ābols pēc uzvaras: “Mogo” pat vēl vairāk spēlēja no aizsardzības, stipri pasīvi

01/04/2023 20:47
Nokopēts
Artis Ābols

“Optibet” hokeja līgas (OHL) komandas “Zemgale/LLU” galvenais treneris Artis Ābols pēc izcīnītās uzvaras finālsērijas trešajā mačā pret “Mogo”/LSPA sniedzis savus komentārus par spēli.

Jau vēstīts, ka jelgavnieki savā laukumā svinēja uzvaru ar rezultātu 3:1, sērijā izvirzoties vadībā ar 2-1. Ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās “Zemgale/LLU” kapteinis Gatis Gricinskis. Finālsērijas ceturtā spēle paredzēta pirmdien Jelgavā.

“Sižets bija diezgan līdzīgs tām spēlēm, kas bija Rīgā. “Mogo” pat vēl vairāk spēlēja no aizsardzības, stipri pasīvi. Spēlēt bez ripas viņi māk, un uzlauzt aizsardzību nav viegli. Jau regulārās sezonas pirmajā spēlē bija redzams – ja viņi tīri zaudē ripu, tad atkāpjas ar visiem pieciem spēlētājiem. Šodien tas bija vēl izteiktāk. Viņi spēlēja uz pretuzbrukumiem, un mūsu uzdevums bija būt gudriem lēmumos ar ripu, būt pacietīgiem,” secināja Ābols.

Jelgavas klubs iepriekšējās divās spēlēs saskārās ar problēmām spēlē mazākumā. Šoreiz gan čempioni savus vārtus nevienādos sastāvos noturēja neieņemtus. “Pa diviem ielaistiem vārtiem mazākumā katrā spēlē – tas nav normāli. Ideja, veids, kādā spēlējām, palika. Bet, paskatoties un saliekot uzsvarus uz to, ko viņi vairākumā meklē, atradām lietas, kas mums bija jānovāc,” atklāja treneris.

“Ja par vairākumu… Maigi sakot, varētu vēlēties labāku. Sezonu “Mestis” pabeidzām ar sliktāko vairākumu, bet, ja paskatāmies pēdējo desmit vai 15 spēļu realizāciju, tad bija pie 30%. Vairākums beidzot sāka funkcionēt, bet šis ir fināls, te ir cita specifika,” par spēli skaitliskajā vairākumā teica Ābols.

Ankipāns: Katra spēle mūs padara stiprākus – ikdienā mums tādu saspringtu maču nebija

Gricinska šovs palīdz “Zemgale”/LLU atgūt vadību finālsērijā

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām