Ābols: Pie 2:3 pret ASV visi uz soliņa teica – ticam, ticam, ticam!

30/05/2023 09:37
Nokopēts
Artis Ābols

Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Harija Vītoliņa asistents Artis Ābols sarunā “Rīta Panorāmā” atskatījies uz bronzas izcīnīšanu pasaules čempionātā.

Latvijas valstsvienība svētdien Tamperē svinēja uzvaru pasaules čempionāta mačā par bronzas medaļām, ar 4:3 papildlaikā pārspējot ASV.

Spēli par bronzas medaļām no sava skatu punkta raksturoja Ābols. “Teikšu tikai to, kas manā galvā darījās, kā man tas izskatījās. Pie 2:2, protams, ka bijām piekusuši, bet mēs manā skatījumā spēlējām nedroši. Man šķita, ka bija jūtamas bailes, ka mums iemetīs. Kad ASV guva vārtus, tad jau nebija, kur atkāpties. Uz soliņa galvenais vārds, ko treneri un čaļi uz soliņa viens otram teica: Ticam, ticam, ticam! Kad Kristiāns [Rubīns] iemeta trešos vārtus, tad gan bija ticība, ka uzvarēsim.”

“Ne par velti zviedru un somu prese rakstīja, ka divas nedēļas Tamperē bija klusums, līdz atbrauca latviešu karnevāls. Izgājām uz spēli un domājām, cik būs skatītāju – wow, parāda kubā, ka 8700 pusfinālā un finālā 11 tūkstoši. Kad maza komanda spēlē pret milzi, tad visi grib, lai tas brīnums notiek. Skaidrs, ka visi hallē bija par Latviju,” atzina Ābols.

Vītoliņš: Visi ģērbtuvē gavilējām, bet Šilovs uzkāpa uz trenažiera un minās 15 minūtes

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām