“Admiral” plāno atgriezties KHL pēc vienas sezonas

Vladivostokas Admiral, sportazinas.com
Vladivostokas "Admiral" | Foto: Vladivostokas "Admiral"

Kontinentālā hokeja līga (KHL) speciālā paziņojumā nokomentējusi Vladivostokas “Admiral” statusu.

Jau ziņots, ka vakar Krievijas Piejūras apgabalā tika pieņemts lēmums nefinansēt profesionālās sporta komandas un šīm mērķim paredzēto naudu novirzīt cīņai pret koronavīrusa Covid-19 pandēmiju. Šī situācija kļuva par pārsteigumu kluba vadībai, jo pirms dažām dienām tika parakstīti līgumi ar ģenerālmenedžeri Sergeju Nemčinovu un treneri Leonīdu Tambijuvu, kurš uzreiz sāka komplektēt sastāvu.

“KHL saņēma oficiālu iesniegumu no “Admiral” par to, ka klubs nepiedalīsies 2020./2021. gada sezonā. Komanda netiek likvidēta, tā turpinās eksistēt. No Vladivostokas saņēmām apstiprinājumu, ka 2021./2022. gada sezonā “Admiral” plāno atgriezties KHL,” teikts līgas paziņojumā.

Pats Tambijevs atklāja, ka viņš neturpinās darbu Vladivostokā, jo viņa mērķis ir strādāt KHL un speciālists ir gatavs izskatīt citus piedāvājumus. Tāpat viņš norādīja, ka būtu gatavs atgriezties pie sarunām par darbu ar “Admiral”, kad klubs atgriezīsies Krievijas spēcīgākajā līgā.

Latvijas speciālists bija arī Rīgas “Dinamo” redzeslokā, taču pēdējos gados panākumus guvušais pašmāju speciālists izvēlējās strādāt Vladivostokā. Līgums ar 49 gadus veco treneri tika noslēgts uz vienu sezonu.

Ņemot vērā pašreizējo situāciju, Tambijevs varētu atgriezties pie “Dinamo” piedāvājuma, jo Rīgas klubs pagaidām ir bez galvenā trenera.

Tambijevs iepriekš bija VHL kluba Karagandas “Saryarka” stūrmanis, bet vēl pirms tam vadīja Sanktpēterburgas “Dynamo” komandu. Tambijevs VHL turnīrā triumfēja divreiz – gan ar “Dynamo”, gan “Saryarka”.

Olimpiskais čempions par situāciju ar “Admiral”: Grūti iedomāties kaut ko līdzīgu NHL

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par