Aikelam pirmie vārti “Sabres” uzvarā, Kops ar 2+2 kaldina kārtējo “Jets” panākumu (VIDEO)

27/01/2021 10:19

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā norisinājās 13 spēles. Pirmos vārtus šosezon guva Bufalo “Sabres” kapteinis Džeiks Aikels, palīdzot komandai tikt pie panākuma pār Ņujorkas “Rangers” ar 3:2.

Reindžeri divas reizes izvirzījās vadībā, taču “Sabres” abos gadījumos spēja panākt izlīdzinājumu, savukārt otrā perioda astotajā minūtē Džeiks Aikels vairākumā iemeta savu pirmo ripu 2020./2021. gada sezonā, gūstot uzvaras vārtus.

Vašingtonas “Capitals” ar 3:2 apspēlēja Ņujorkas “Islanders”. Par spēles varoni kļuva “Capitals” aizsargs Džastins Šulcs, kurš izrāva uzvaru 27 sekundes pirms pamatlaika beigām. Jāizceļ arī Vašingtonas vienības vārtsargu Viteku Vanečeku, kurš atvairīja 32 no 34 metieniem.

Edmontonas “Oilers” rezultatīvā spēlē zaudēja Vinipegas “Jets” ar 4:6. Pēc 40 nospēlētajām minūtēm Konora Makdeivida pārstāvētā vienība bija vadībā ar 3:2, tomēr “Jets” lieliski aizvadīja noslēdzošo periodu, gūstot četrus vārtus, kamēr pretinieki tikai vienus. Vinipegas kluba rindās uguņoja Endrjū Kops ar 2+2, labs palīgs bija arī Nikolajs Ilerss ar 1+3.

Sentluisas “Blues” pēcspēles metienu sērijā pārspēja Vegasas “Golden Knights” ar 5:4. 2018. gada Stenlija kausa finālisti neglāba pat Maksa Pačioreti “hat-trick” – tieši pateicoties viņa sniegumam spēle nenoslēdzās pamatlaikā, Vegasai izcīnot vienu punktu.

Anahaimas “Ducks” pietika ar vienu vārtu guvumu, lai svinētu uzvaru mačā pret Arizonas “Coyotes’. Pirmajā periodā precīzs bija Dentons Heitens, savukārt pīļu vārtsargs Džons Gibsons atvairīja 31 metienu.