“Ak Bars” pārtrauc Hārtlija vadītās “Avangard” sešu uzvaru sēriju

22/10/2021 22:42
Kazaņas

Šodien Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) Kazaņas “Ak Bars” ar rezultātu 3:2 pārspēja Omskas “Avangard”, pārtraucot Boba Hārtlija vadītās vienības sešu uzvaru sēriju.

Mača pirmais periods noslēdzās neizšķirti 1:1, “Ak Bars” vārtus gūstot Kirilam Petrovam, bet “Avangard” labā atzīmējās Peters Cehlariks. Tikmēr otrajā trešdaļā precīzi bija Kazaņas komandas hokejisti Dmitrijs Voronkovs un Iļja Safonovs, bet pretiniekiem vārtus atnesa Vladimirs Žarkovs. Noslēdzošajās 20 minūtēs vienībām vārtus gūt neizdevās.

Citā duelī Čeļabinskas “Traktor” ar rezultātu 4:3 pēcspēles metienu sērijā pieveica Jekatarinburgas “Avtomobilist”. “Traktor” rindās ar golu atzīmējās Iļja Karpuhins, Lukāšs Sedlaks un Ņikita Tertišnijs, bet izšķirošo bullīti realizēja Tēmu Pulkinens. “Avtomobilst” sastāvā pie diviem vārtu guvumiem tika Gregorijs Belousovs, bet pie viena Raiens Spūners.

Vēl šodien pie panākuma tika Novosibirskas “Sibir”, kas ar rezultātu 3:2 apspēlēja Minskas “Dinamo”, kā arī Jaroslavļas “Lokomotiv”, kas ar 4:1 uzvarēja Nursultanas “Barys” hokejistus. Jau vēstīts, ka Rīgas “Dinamo” trešo reizi sezonā piekāpās Čerepovecas “Severstal”, šoreiz zaudējot ar rezultātu 0:2.