Aldiņa iekļūst B finālā 200 metros Pasaules kausa posmā kanoe airēšanā un smaiļošanā

29/05/2022 07:07
Madara Aldiņa

Latvijas sportiste Madara Aldiņa sestdien Poznaņā 200 metru distancē smaiļošanā Pasaules kausa kanoe airēšanā un smaiļošanā otrajā posmā iekļuva B finālā, bet Kristaps Laube finālam nekvalificējās. Aldiņa pusfinālā finišēja piektā astoņu sportistu vidū, no uzvarētājas polietes Martas Valčikevičas atpaliekot par 2,35 sekundēm un nodrošinot vietu B finālā.

Pusfinālā Aldiņa sasniedza 16. labāko laiku 25 sportistu konkurencē. Laube savā pusfinālā ierindojās septītajā vietā un finālā neiekļuva. Viņš distanci veica 38,46 sekundēs, par 2,76 sekundēm atpalikdams no airējuma uzvarētāja lietuvieša Artūra Sejas un par 0,46 sekundēm – no soma Otto Sivulas, kurš ieņēma sesto vietu un kā pēdējais iekļuva B finālā. Pusfinālā Latvijas smaiļotājs sasniedza 20.labāko laiku 26 dalībnieku vidū. A finālā svētdien startēs pusfinālu pirmo triju vietu ieguvēji, bet B finālā – ceturto līdz sesto vietu ieguvēji.

Svētdien 500 metros kanoe airēšanā startēs arī Roberts Lagzdiņš, kurš sacentīsies A finālā. Pasaules kausa posms kanoe airēšanā un smaiļošanā beigsies svētdien.