Alonso atvainojas par vērsto “idiota” komentāru pret Hamiltonu

02/09/2022 11:11
Nokopēts
Fernando Alonso

Pirmās formulas (F-1) komandas “Alpine” pilots Fernando Alonso atvainojies par to, ka nosaucis “Mercedes” braucēju Lūisu Hamiltonu par “idiotu” pēc viņu pirmā apļa sadursmes Beļģijas “Grand Prix”.

Titulētie piloti sadūrās sacīkstes pirmaja aplī, cīnoties par otro vietu. Hamiltonam Spā trases piektajā līkumā piebraucot pārāk tuvu Alonso vadītajai formulai,”Mercedes” spēkrats pacēlās gaisā un tika bojāts, kas viņam tā paša apļa laikā lika izstāties. Alonso tikmēr pa komandas radio nosauca septiņkārtējo pasaules čempionu par “idiotu” un ka viņš “zina tikai, kā braukt, startējot pirmais”.

Sarunā ar medijiem pirms nedēļas nogalē gaidāmā posma Nīderlandē Alonso atvainojas par negatīvajiem komentāriem, kurus viņš izteica, atrodoties trasē. “Pirmkārt, Lūiss ir čempions, leģenda. Atvainojos, ka to saku, bet ja kāds komentārs tiek vērsts britu braucēja virzienā, ir milzīga pretreakcija, mediji par to daudz raksta,” sacīja Alonso. “Ja tu kaut ko saki par spāniski runājošu pilotu, tad viss ir patīkami un jauki, bet, ja pasaki kaut ko citiem, tad pēkšņi viss kļūst mazliet nopietnāk. Lai nu kā, es atvainojos. Tiešām nedomāju to, ko teicu,” medijiem atzina pieredzējušais spāņu pilots.

Atskatoties uz sadursmi, Alonso to raksturoja kā pirmā apļa incidentu. “Es īsti nedomāju, ka tajā brīdī kāds bija vainīgs. Tas bija pirmais aplis, visi ļoti cieši brauca kopā,” secināja pilots.

Alonso pēc sadursmes ar Hamiltonu: Viņš zina tikai to, kā braukt, startējot pirmais

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
6.48
4.56
1.55
1.61
4.67
5.44
3.51
3.82
2.11
4.4
3.9
1.75
1.26
6.5
10
1.27
5.75
11
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām