Alonso: Šosezon esmu zaudējis vairāk nekā 60 punktus

31/10/2022 19:37
Nokopēts
Fernando Alonso

Pirmās formulas (F-1) komandas “Alpine” pilots Fernando Alonso pēc aizvadītā Meksikas posma sniedzis savus komentārus par sacīksti un savu sezonu kopumā.

Jau vēstīts, ka Meksikas “Grand-Prix” 65. aplī Alonso mašīnai rādās problēmas ar dzinēju, kas lika leģendārajam braucējam izstāties no sacensībām. Šobrīd Alonso ar 71 punktu ieņem devīto pozīciju braucēju kopvērtējumā.

“Formula ar 14. numuru [Alonso formula] apstājās. Vienmēr šķiet, ka problēmas ir tikai ar šo “Alpine” formulu,” atzina Alonso. “20 apļus pirms sacīkšu noslēguma man pārstāja strādāt viens motora cilindrs, kas nozīmē, ka man bija par 20% mazāka jauda. Biju 20 sekundes priekšā “McLaren” un savam komandas biedram Estabanam Okonam, tāpēc tajā brīdī nodomāju, ka sacīkstes ir izcilas.”

“Šeit un iepriekšējā posmā man bija labākās sacīkstes tieši tempa ziņā,” uzskata spāņu pilots. “Šogad esmu pazaudējis 60 punktus, pievienojot šo sacīksti, kur varēju iegūt septīto vietu, tad tie kopā ir 66 punkti. Acīmredzot, ka visi pārējie iegūst par diviem punktiem vairāk, nekā vajadzētu.”

“Tas ir neticami, ka tikai viena vai divas formulas izstājas katrā sacīkstē un vienmēr tā ir mana formula, kurai dzinējs nav izturējis jau piecās sacīkstēs šajā sezonā. Domāju, ka vairāk vai mazāk, bet 50% sacīkstēs mēs neieguvām pelnītos punktus. Mans līmenis šajā brīdī ir augstākais šajā sezonā, kopvērtējums sezonas beigās būs viens no sliktākajiem, bet es tur neko nevaru izdarīt,” izteicās Alonso.

Čempions nomainīs čempionu – “Aston Martin” komandu nākamajā sezonā pārstāvēs Alonso

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām