Ankipāns: Katra spēle mūs padara stiprākus – ikdienā mums tādu saspringtu maču nebija

01/04/2023 21:14
Nokopēts
Ģirts Ankipāns

“Optibet” Hokeja līgas (OHL) komandas “Mogo”/LSPA galvenais treneris Ģirts Ankipāns pēc piedzīvotā zaudējuma finālsērijas trešajā mačā pret “Zemgale/LLU” sniedzis savus komentārus par spēli.

Jau vēstīts, ka jelgavnieki savā laukumā svinēja uzvaru ar rezultātu 3:1, sērijā izvirzoties vadībā ar 2-1. Ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās “Zemgale/LLU” kapteinis Gatis Gricinskis. Finālsērijas ceturtā spēle paredzēta pirmdien Jelgavā.

“Viena rupja kļūda, pareizāk sakot, sliktas aizsardzības zonas darbības maksāja mums ielaistus vārtus. Laikam tas nebija vienīgais, kas izšķīra spēli. Taču – joprojām uzvarai sērijā ir vajadzīgas četras uzvaras. Viena spēle ir beigusies. Jāatpūšas un ar svaigu galvu jābūt gataviem iet atpakaļ darbā,” teica Ankipāns. “Ir lietas, ko “Zemgale” paveica labāk, ir lietas, ko mēs ne tik labi darījām. Uz sitienu varu pateikt – izsista nūja pretiniekam, iet aizstāvēt kaut ko, kad pretiniekam jau iedotas piecas minūtes… Tie ir lieki noraidījumi. Mums no tādām kļūdām ir jāmācās. Uzbrukumā momenti saskaitāmi uz vienas plaukstas pirkstiem.”

“Mogo/LSPA” stūrmanis tāpat atzina, ka viņa vadītajai komandai nav tik liela pieredze tik nozīmīgos mačos. “Mums process ir savādāks nekā viņiem, jo katra spēle mūs padara stiprākus un gudrākus. Ikdienā mums tādas saspringtas spēles nebija. Tāpēc gribētos, lai “Zemgale”, “Liepāja”, “Kurbads” spēlētu mūsu čempionātā,” atzina treneris.

Ābols pēc uzvaras: “Mogo” pat vēl vairāk spēlēja no aizsardzības, stipri pasīvi

 

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām