“Optibet” hokeja līgas (OHL) komandas “Mogo/RSU” galvenais treneris Ģirts Ankipāns novērtējis pieredzējušo spēlētāju ieguldījumu viņa trenētās vienības sniegumā, īpaši izceļot Krišjāni Rēdlihu.
Lai arī OHL pamatturnīrs vēl nav noslēdzies, “Mogo/RSU” komanda sev jau ir garantējusi pirmo vietu, kā arī zināms, ka pusfinālā rīdziniekiem pretī stāsies Viļņas “Hockey Punks”.
“Klubs kļuvis krietni profesionālāks. Pieredzējušie spēlētāji ir galvenie palīgi manai filozofijai, ko es mēģinu ieviest. Ja agrāk, it sevišķi sākumā, bija tā, ka mēs ne visi to gribām darīt, tagad tagad šāds jautājums nepastāv. Šie spēlētāji ir piemēri, viņi septiņos no rīta ir hallē, iesildās, atsildās, pārējie redz, kā ir jāgatavojas šīm spēlēm un treniņiem. Krišs savos gados ir apbrīnojamā formā. Mums bija testi – tur ir ļoti iespaidīgi. Domāju tā – ja izlasē trūkst aizsargi un man prasīs, kurš nākamais, tad es teiktu – viņš,” pārliecināts Ankipāns.
44 gadus vecais Rēdlihs šosezon 30 spēlēs sakrājis 31 (9+22) rezultativitātes punktu, kas ir labākais rādītājs starp aizsargiem visā līgā.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu