Apiņam divi vārti, ”Liepāja”/”Mogo” pieveic ”Jelgavu”

30/04/2018 19:17

Uzbrucējs Verners Apiņš pirmdien guva divus vārtus, bet “Liepāja”/”Mogo” komanda “SynotTip” Latvijas futbola virslīgas piektās kārtas noslēdzošajā mačā savās mājās ar 3:1 (1:0) uzvarēja “Jelgavas” vienību.

Apiņš, kurš izcēlās otrajā spēlē pēc kārtas, cīņas trešajā minūtē atklāja rezultātu, bet 79.minūtē panāca 3:1. Vēl liepājnieku labā 71.minūtē precīzs bija Ģirts Karlsons, bet jelgavnieku rindās izcēlās Ņikita Koļajevs, kurš 51.minūtē realizēja 11 metru soda sitienu.

Liepājniekiem šajā mačā piederēja pārsvars, jo pirmajā puslaikā viens pats Artūrs Karašausks varēja izcelties trīs reizes, ko gan neizmantoja. Tiesa, arī “Jelgavai” netrūka momentu un tā pat divas reizes ieraidīja bumbu mājinieku vārtos, taču tie netika skaitīti.

Savukārt 51.minūtē viesiem tomēr izdevās panākt neizšķirtu, kad “pendeli” realizēja uz maiņu iznākušais Koļajevs. Savukārt tupinājumā pārsvars atkal pārgāja “Liepāja”/”Mogo” pusē, vainagojoties ar Karlsona un Apiņa precīziem sitieniem.

Apiņš līdz ar to šosezon ir guvis trīs vārtus, jo vienus viņš iesita arī iepriekšējā kārtā. Šī “Liepāja”/”Mogo” komandai šajā pavasarī bija pēdējā spēle uz mākslīgā laukuma, bet jau 11.maijā notiks pirmā cīņa uz dabīgā seguma, kad tiks uzņemta RFS vienība.

Liepājnieki sezonu iesākuši labi, jo piecās spēlēs izcīnītas četras uzvaras un tikai izbraukumā Kurzemes derbijā fiksēts neizšķirts 1:1. Pēc pirmdien gūtā panākuma “Liepāja”/”Mogo” komanda panāca “Ventspili” kopvērtējumā.

“Liepāja”/”Mogo” galvenais uzbrukuma līderis ir Karašausks, kurš šosezon guvis jau četrus vārtus.Tikmēr “Jelgavai” sezonas sākums ir pieticīgāks, jo tā piecās spēlēs guvusi vienu uzvaru un cietusi četrus zaudējumus. Turklāt šajos mačos gūti tikai divi vārti – pirmajā kārtā pret Jūrmalas “Spartaku” uzvarai pietika ar Vladislava Kozlova precīzo raidījumu.