Apskatnieks atklāj vienu spēlētāju, kuru Adetokunbo vēlas redzēt “Bucks”

16/09/2020 13:15

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Milvoki “Bucks” spīdeklis Jannis Adetokunbo komandā vēlētos redzēt Krisu Polu, ziņo žurnālists Brendons Robinsons.

Jau ziņots, ka Austrumu konferences uzvarētāja “Bucks” cīņu par NBA čempiones titulu noslēdza jau “play-off” otrajā kārtā, zaudējot Maiami “Heat” ar 1-4. Mivloki kluba zvaigzne izslēgšanas turnīra deviņās spēlēs izcēlās ar vidēji 26,7 punktiem, 13,8 atlēkušajām bumbām un 5,7 piespēlēm. “Play-off laikā Adetokunbo netieši izrādīja neapmierinātību ar savu spēles laiku, savukārt komandas galvenais treneris Maiks Budenholzers norādīja, ka tik saspringtajās cīņās 35-36 minūtes ir maksimums.

Nesen basketbolists tikās ar “Bucks” līdzīpašnieku Marku Lasri. Tas notika tajā pašā dienā, kad viņš atsekoja vairākiem simtiem cilvēku “Twitter” un “Instagram”, tajā skaitā Milvoki komandas profilam un visiem komandas biedriem. Vodžnarovskis atklāja trīs stundu garas sarunas detaļas – tika apspriests, kā Milvoki vienība var uzlabot sastāvu. Lasri apstiprināja, ka komanda būs gatava samaksāt greznības nodokli (tiek piemērots gadījumos, kad klubs pārsniedz algu griestus). Abas puses vienojās par sarunas turpināšanu pēc tam, kad grieķu zvaigzne atgriezīsies no atvaļinājuma.

Tikmēr Robinsona rīcībā esošā informācija liecina, ka viens no spēlētājiem, kuru Adetokunbo labprāt redzētu Milvokī, ir Oklahomasitijas “Thunder” spīdeklis Pols. Aizvadītajā sezonā amerikānis 70 pamatturnīra mačos izcēlās ar caurmērā 17,6 punktiem, piecām atlēkušajām bumbām un 6,7 piespēlēm. Septiņās “play-off” cīņās viņam vidēji 21,3 punkti, 7,4 izcīnītas bumbas zem groziem un 5,3 piespēles.

Iepriekš “The Athletic” apskatnieks Šams Šaranija atklāja komandas plānus par Adetokunbo. Basketbolistam, kurš pēc nākamās sezonas var kļūt par neierobežoti brīvo aģentu, tiks piedāvāts “super-max” līgums – piecu gadu kontrakts par summu, kura svārstīsies no 221 līdz 233 miljoniem dolāru (187-197 miljoni eiro) atkarībā no algu griestiem.

Tikmēr “Yahoo sports” vēstīja, ka summa varētu sasniegt arī 254 miljonus dolāru jeb 214 miljonus eiro.

Drošs par savu vietu klubā var būt arī Budenholzers, jo viņš netiks atlaists. Kluba vadībā valda noskaņojums, ka šī bija sezona, no kuras katrs var kaut ko iemācīties un izmantot gūto pieredzi sevis pilnveidošanai. Trenerim jāturpina būvēt komandu ar uzvarētāju mentalitāti, papildinot sastāvu ar spēlētājiem, kuri prot vilkt vienību izšķirošajos brīžos.

Apskatnieks: Adetokunbo atgriezīsies pie sarunas par savu nākotni “Bucks” pēc atvaļinājuma

Pieslēgties

Dienas fokusā

14/05/2021 23:18

Latvijas pirmā pretiniece Kanāda sastāvu nokomplektē teju tikai ar NHL hokejistiem

Latvijas hokeja izlases pirmā pretiniece gaidāmajā pasaules čempionātā hokejā Kanāda sastāvu nokomplektējusi teju tikai ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlētājiem, pavēstījusi Kanādas hokeja federācija. Kanādieši uz Rīgu dosies ar trīs…