Apskatnieks: Bļugeram ir potenciāls gūt 35 punktus sezonā

Nacionālās hokeja līgas () apskatnieks Dens Kingerskis uzskata, ka latviešu uzbrucējs nākamajā sezonā Pitsburgas “Penguins” rindās varētu gūt vismaz 35 punktus.

Jau ziņojām, ka ar “Penguins” 24 gadus veco uzbrucēju jūlija vidū noslēdza vienvirziena līgumu līdz 2021. gada sezonas noslēgumam. Sezonas laikā latvietis nopelnīs 750 000 dolāru (669 000 eiro) pirms nodokļu nomaksāšanas.

Hokeja apskatnieks raksturoja Teodoru: “Bļugers ir tipisks centra pozīcijas spēlētājs, taču aizvadītajā sezonā bija spiests spēlēt kā malējais uzbrucējs. Tiesa, kamēr Jevgeņijs Malkins bija savainots, viņš spēlēja kā otrās maiņas centrs.”

“Beidzot “Penguins” deva Bļugeram iespēju sevi pierādīt un viņš demonstrēja savu lielisko ātrumu un daudzpusīgo spēli. Viņš var izcili nospēlēt aizsardzībā uzbrukuma zonā, kā arī aizsardzības zonā,” Kingerskis turpināja.

Apskatnieks pauda savas domas par latvieša potenciālu: “Bļugers ir uzlabojis rezultativitāti katrā sezonā. Tās ir labas ziņas “Penguins” līdzjutējiem. Viņam ir potenciāls savākt 35 punktus spēlējot ceturtajā maiņā.”

Kingerskis uzskata: “Domāju, ka Bļugers būs izcils ceturtās maiņas centrs, taču pastāv iespēja, ka viņš var kļūt par trešās maiņas centru. Tāpat viņš būs viens no “Penguins” atslēgas spēlētājiem skaitliskajā mazākumā.”

Bļugers aizvadītajā sezonā debitēja NHL. 28 mačos guva sešus vārtus un atdeva četras rezultatīvas piespēles. Debiju NHL uzbrucējs piedzīvoja 30. janvārī mačā pret Tampabejas “Lightning”.

Lielāko 2018./2019. gada sezonas Bļugers aizvadīja Amerikas Hokeja līgā (AHL), kur Vilksbāres/Skrentonas “Penguins” komandas rindās 45 mačos guva 21 vārtus un 18 atdeva rezultatīvās piespēlēs.

“Penguins” sistēmā uzbrucējs spēlējis jau četras sezonas. Pitsburgas klubs viņu 2012. gada draftā izvēlējās ar 52. numuru, bet pēc tam viņš četrus gadus pavadīja koledžu čempionātā.

Starptautisks projekts “BettingCenter” piedāvā bezmaksas prognozes sportā

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par