Apskatnieks: Dinvidija sniegums sērijas septītajā spēlē nav rādītājs, ka “Wizards” ir zaudētāja Porziņģa darījumā

16/05/2022 22:53
Nokopēts
Spensers Dinvidijs

Ziemeļamerikas medija NBC apskatnieks Čeizs Hjūzs uzskata, ka maiņas darījumā starp Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandām Dalasas “Mavericks” un Vašingtonas “Wizards” joprojām ir par agri kādu no klubiem saukt par ieguvēju vai zaudētāju.

Jau ziņots, ka aizvadītajā naktī “Mavericks” daudziem negaidīti ar 123:90 sagrāva Fīniksas “Suns” Rietumu konferences pusfināla septītajā spēlē un iekļuva “play-off” trešajā kārtā. Bez Lukas Dončiča lielisku sniegumu demonstrēja arī Spensers Dinvidijs, kurš pretinieku groza iemeta 30 punktus, tajā skaitā realizējot piecus no septiņiem tālmetieniem.

februārī “Mavericks” aizmainīja savu otro zvaigzni Kristapu Porziņģi un “Wizards”, pretī iegūstot Dāvi Bertānu un Spenseru Dinvidiju. Apskatnieku viedokļi par šo darījumu dalījās – kāds uzskatīja, ka “Mavs” atbrīvojās no traumatiskā spēlētāja, kurš tā arī nespēja kļūt par pilnvērtīgu zvaigzni, cits uzskatīja, ka “Wizards” veikusi lielisku maiņu, iegūstot potenciālo līderi apmaiņā pret diviem spēlētājiem, kuru sniegums nebija pārāk iespaidīgs.

Dividija sniegums izšķirošajā mačā pret “Suns” lika dažiem runāt, ka “Mavs” ir uzvarētāja šajā darījumā, taču Hjūzs uzskata, ka viena spēle nav rādītājs.  “Šī darījuma efektivitāte būs atkarīga no Porziņģa snieguma Vašingtonā, it īpaši no tā, vai viņš spēs palikt vesels ilgtermiņā. Dinvidijs, iespējams, nonāca viņam komfortablā vietā, bet Porziņģis joprojām ir labākais spēlētājs šajā darījumā ar lielu atrāvienu. Ja viņš noturēs tos skaitļus, kādus demonstrēja šīs sezonas pamatturnīra noslēgumā, tad “Wizards” būs labā formā, kad mēs atkārtoti izvērtēsim šo maiņu. Kristapam ir visas izredzes ideāli papildināt Bredliju Bīlu, kā to dara Dinvidijs ar Dončiču,” uzskata žurnālists.

“Viss atkarīgs no Porziņģa pieejamības. “Wizards” riskēja, un laiks rādīs, vai viņiem bija taisnība. Bet viena [spilgta] spēle nav pamats, lai pieņemtu lēmumu par darījuma efektivitāti,” pārliecināts apskatnieks.

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām