Apskatnieks: Kurucs un Leverts ir taisīti no papjēmašē

Rodions Kurucs, sportazinas.com
Rodions Kurucs | Foto: Ed Szczepanski-USA TODAY Sports

Nacionālās basketbola asociācijas () apskatnieks Džons Holindžers un viņa kolēģis Alekss Šifers medija “The Athletic” publikācijā apsprieduši Bruklinas “Nets” komandas nākotni, pieminot arī latvieti Rodionu Kurucu.

Abi eksperti ir vienisprātis, ka Bruklinai nevajadzētu aizmainīt Spenseru Dinvidiju. Viņš ir apliecinājis, ka spēj būt komandas līderis un spēlēt efektīvi, kad mačos nepiedalās Kairijs Ērvings un Kevins Durants.

“Es negribētu, lai “Nets” aizmaina Dinvidiju,” raksta Holindžers. “Mēs zinām Kairija Ērvinga traumu vēsturi, tomēr der atcerēties, ka nākamsezon ierindā būs Kevins Durants, kurš būs atgriezies no nopietna savainojuma, bet Leverts un Kurucs ir taisīti no papjēmašē.” Apskatnieks ar to domāja, ka abi basketbolisti līdz šim nav pierādījuši, ka spēj būt stabili spēlētāji.

Kurucs pēc veiksmīgas debijas sezonas NBA, savā otrajā sezonā buksēja un nespēja atgriezties iepriekšējā līmenī. Latvieša spēles laiks un loma krietni samazinājās, bet Leverts, kuram ir augsts potenciāls, līdz šim tikai periodiski demonstrējis līdera cienīgu sniegumu, turklāt viņš ir visai traumatisks spēlētājs.

“Bruklinai būs spēles, kurās komandai būs liela nepieciešamība pēc otra spēlētāja, kurš var palīdzēt izkārtot komandas biedriem metienus un bez Dinvidija “Nets” cita šāda basketbolista nav,” pārliecināts ir Holindžers, kurš Kurucu salīdzināja ar savulaik slaveno krievu basketbolistu Andreju Kiriļenko

“Domāju, ka Kurucs nākamsezon turpinās spēlēt Bruklinā. Viņam bija skarba 2019./20. gada sezona, tomēr viņa debijas sezona bija daudzsološa. Kad Kurucs demonstrē labāko sniegumu, viņš man atgādina Kiriļenko, tomēr viņam ir vieta, kur augt gan spēka, gan prasmju ziņā. Rodions varētu būt stabils “Nets” rezerves uzbrucējs.”

“Bruklinai būs jāsaprot, ko iesākt ar saviem daudzsološajiem spēlētājiem,” raksta Šifers. “Spēlētāji, kas man nāk prātā, ir Kurucs, Džanans Musa, Kriss Čioza, Timote Luvavu-Kabarots un Teo Pinsons.”

Iepriekš izskanēja runas, ka par Kurucu ir interese no citām NBA komandām, tādēļ nav izslēgts, ka viņš varētu tikt aizmainīts. Nākamsezon “Nets” sastāvā beidzot debitēs Durants un Kuruca spēles laiks varētu samazināties vēl vairāk.

Šajā sezonā, kas tika pārtraukta koronavīrusa Covid-19 draudu dēļ, Kurucs 39 spēlēs vidēji iekrāja 4,2 punktus un 2,5 atlēkušās bumbas, bet Leverts tikpat spēlēs tika pie 17,7 punktiem, 4,1 atlēkušajām bumbām un 4,1 rezultatīvām piespēlēm.

Dažas NBA komandas interesējas par Kuruca iegūšanu maiņas ceļā

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par