Apskatnieks: Merzļikins ielaida 4-5 ripas, kuras NHL līmeņa vārtu vīram būtu jānotver

06/10/2019 12:34

Jau vēstījām, Latvijas hokeja izlases vārtsargs Elvis Merzļikins aizvadītajā naktī debitēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Kolumbusas “Blue Jackets” sastāvā, ielaižot septiņus vārtus un ar 2:7 kapitulējot cita Latvijas izlases hokejista Teodora Bļugera pārstāvetājai Pitsburgas “Penguins”.

Zīmīgi, ka vienus vārtus Merzļikina mūrī iemeta tieši Bļugers.

“Pirms sestdienas spēles aktuāls bija jautājums, vai “Blue Jackets” vajadzētu likt debitantu Elvi Merzļikinu vārtos, lai karjeru līgā sāktu pret Pitsburgas “Penguins”,” raksta “The Athletic” apskatnieks Ārons Porclains. “Pēc otrā perioda, kas izvērtās murgā [Elvis ielaida piecas ripas], atlika vien domāt, vai Merzļikins laukumā dosies arī trešajā trešdaļā.”

“Merzļikins pabeidza spēli, bet ielaida septiņus vārtus zaudējumā. Tieši šādas spēles var viegli iedragāt jauna vārtsarga pārliecību. Elvis ar sarkanām acīm un klusu balsi uzņēmās vainu ģērbtuvēs, bet, ja esam atklāti, tad “Blue Jackets” priekšā viņam spēlēja sliktu hokeju. Tomēr jāatzīst, Merzļikins ielaida četras vai piecas ripas, kuras NHL līmeņa vārtu vīram būtu jānotver.”

“Tā nebija sliktākā spēle “Blue Jackets” vēsturē. Stīvs Meisons, Marks Denī un Sergejs Bobrovskis [divas reizes] ir ielaiduši pa astoņām ripām vienas spēles laikā,” turpināja apskatnieks.

Nākamo maču ”Blue Jackets” aizvadīs jau naktī no pirmdienas uz otrdienu, kad pulksten 02:00 pēc Latvijas laika savā laukumā uzņems Zemgu Girgensonu un viņa pārstāvēto Bufalo ”Sabres”, kas jauno sezonu uzsākusi ar divām uzvarām divās spēlēs.

Merzļikins: Es izgāzos, taču strādāšu un centīšos kļūt labāks