Apskatnieks: Nabaga Tedijs, viņš iznieko daudz iespēju…

Teodors Bļugers, sportazinas.com
Teodors Bļugers | Foto: AP Photo/Gene J. Puskar/Scanpix/LETA

Jau vēstījam par aizvadītajā naktī notikušo spēli starp Teodora Bļugera pārstāvēto Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandu Pitsburgas “Penguins” un cita Latvijas izlases spēlētāja Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets”.

“Pingvīni” uzvarēja ar minimālu pārsvaru – 1:0, bet Bļugers laukumā pavadīja 18 minūtes un 39 sekundes (deviņas sekundes vairākumā un 38 sekundes mazākumā), kuru laikā izdarīja trīs metienu pa pretinieku vārtiem, kā arī uzvarēja 36% iemetienu un maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Bļugers neizmantoja lielisku iespēju gūt vārtus, kad teju vienatnē devās pret sāncenšu vārtsargu Jonasu Korpisalo.

Bļugers šajā sezonā 32 spēles ticis pie astoņiem rezultativitātes punktiem: trīs vārtu guvumi un piecas piespēles. Komandas apskatnieks Džošs Johe uzskata, ka latvieša rādītājiem būtu jābūt krietni augstākiem. Bļugeram bieži vien pietrūkst veiksmes, viņa raidītās ripas mērķi nesasniedz.

“Nabaga Tedijs. Spēlē pret “Blue Jackets” viņam bija puse no komandas iespējām gūt vārtus. Tiešām,” raksta Johe, kurš specializējas tieši “Penguins” analīzē. “Viņa nespēja gūt vārtus, visticamāk, liek jaunajam centram atrasties izmisumā, bet pārlieku viņu nekritizēsim. Viņš smagi strādā un ir ekselents aizsardzībā.”

“Arī tas, ka viņš nokļūst labās vārtu gūšanas pozīcijās, ir labi. Paredzu, ka kādā brīdī viņš savas iespējas sāks izmantot. Viņš ir labs spēlētājs. Kad aprunājos ar Metu Kalenu [kādreizējo “Penguins” centru], viņam ļoti patīk Bļugera sniegums. Kalens arī domā, ka viņš kļūs tikai labāks un labāks,” piebilda Johe.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par