Apskatnieks par “Dinamo” treneru sarakstu: Redzu, ka Savickis vienkārši melo

Juris Savickis, sportazinas.com
Juris Savickis | Foto: Edijs Pālens/LETA

Krievijas medija “Sport-Express” žurnālists Aleksejs Ševčenko portāla iknedēļas hokeja raidījumā apšaubīja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” padomes priekšsēdētāja Jura Savicka teikto par kandidātu sarakstu galvenā trenera amatam, uz kuru pretendē seši speciālisti.

Vakar, 30. jūnijā Savickis sarunā ar “Championat” atklāja, ka “Dinamo” vadība izvēlas starp sešiem treneriem. “Mēs strādājam mierīgā režīmā, tiklīdz tiks iecelts “Dinamo” galvenais treneris, par to uzreiz paziņošu. Mēs saglabājam kontaktus ar visiem kandidātiem. ? Viņš ir viens no viņiem. Runājot par komandas sastāva komplektēšanu, arī pie tā mēs strādāsim,” teica Savickis.

Lai arī iepriekš izskanēja informācija, ka galvenie kandidāti ir Pēteris Skudra vai Vjačeslavs Kozlovs, tad tagad jaunākā informācija liecina, ka klubs izvēli izdarīs starp Skudru un Borisu Mironovu. Kozlovs vai Valērijs Kuļibaba Rīgas komandu netrenēšot.

“Tikko noslēdzies seriāls ar [Nursultanas] “Barys” galvenā trenera meklējumiem, tagad sekosim Rīgai. Es redzu, ka Savickis vienkārši melo. Seši kandidāti, viņu starpā ir Salavecis, Kaščejs Nemirstīgais un citi. Jums nav naudas, t.k. par treneri varat nozīmēt koka celmu,” sev tipiskā manierē notikumus Rīgā komentē žurnālists.

Iepriekš vairāki anonīmie avoti vēstīja, ka “Dinamo” izdevies saņemt finansējumu no sponsoriem un klubs tuvākajā laikā varētu uzsākt sastāva komplektāciju. Oficiāli šī informācija joprojām nav apstiprināta.

“Vispār es ieteiktu Rīgai necerēt uz mūsu [Krievijas] naudu, kas ar lielu prieku tiks iztērēta visādām muļķībām. Kāda jēga ir no dalības, ja jums nav naudas? Izlase? Vairums spēlētāju tāpat atraduši sev darbu. Sisties par pēdējo vietu ar Minsku?” jautā Ševčenko.

Tāpat “Sport-Express” apskatnieks atklāja, ka HK “Rīga” ar lielu varbūtību būs spiesta izlaist nākamo sezonu Jaunatnes hokeja līgā (MHL). 2019./2020. gada čempionātā Raimonda Vilkota vadītie jaunie rīdzinieki pēc četru gadu pauzes kvalificējās “play-off” turnīram, kur pirmajā kārtā tika atzīts Jaroslavļas “Loko” pārākums ar 0-3.

Tikmēr “Dinamo” ar 41 punktu 62 mačos finišēja priekšpēdējā, 11. vietā Rietumos. Pēc sezonas kluba vadība atlaida galveno treneri Ģirtu Ankipānu un visus viņa palīgus, savukārt komandas rīcībā palikuši vien daži hokejisti.

Avots: “Dinamo” budžets esot apstiprināts

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par