Apskatnieks: “Penguins” piedāvājusi jaunus kontraktus Malkinam un Letangam, Krosbijs nav apmierināts ar to summām

17/05/2022 18:58
Nokopēts
Jevgēņijs Malkins, www.sportazinas.com

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” piedāvājusi jaunus līgumus veterāniem Krisam Letangam un Jevgēņijam Malkinam, ziņo vienības insaideris Robs Rosi.

Viņa rīcībā esošā informācija liecina, ka katram piedāvāti kontraktu ar mazāku algu – trīs gadu līgumi ar vidējo algu pieci miljonu dolāru par sezonu. Šādi piedāvājumi sadusmojuši komandas kapteini Sidniju Krosbiju, kurš uzskata, ka abi veterāni pelnījuši lielākus līgumus.

Salīdzinājumam, Malkina vidējā alga bija 9,5 miljoni dolāru par sezonu. Noslēdzoties sezonai, 35 gadus vecais uzbrucējs kļūs par neierobežoti brīvo aģentu. Iepriekš pats hokejists pauda vēlmi palikt Pitsburgā arī par mazāku algu, taču diez vai ar to bija domāts gandrīz divreiz mazāks honorārs.

Arī Letanga līgums ir noslēdzies, aizsargam pēdējās sezonās pelnot 7,25 miljonus dolāru. Kā iepriekš vēstīja Frenks Seravalli, Letanga aģents vēlas vismaz piecu gadu kontraktu un algu ne mazāku par septiņiem miljoniem dolāru.

Jau ziņots, ka “Penguins” Stenlija kausa pirmajā kārtā septiņu spēļu sērijā zaudēja Ņujorkas “Rangers”, izstājoties no cīņas par trofeju. Ņemot vērā kluba līderu vecumu, tad “Penguins” nav palicis daudz laika pirms pārbūves, kura būs nepieciešama jau tuvākajos gados.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām