Apskatnieks: Porziņģa brālis izstūma Džeksonu no “Knicks”

29/06/2017 18:01

Kolorītais ESPN basketbola apskatnieks Stefans Smits izteicies, ka viņa rīcībā esošā informācija liecina par to, ka Ņujorkas “Knicks” uzbrucēja Kristapa Porziņģa brālis ir vēlējies diskreditēt Fila Džeksona pozīcijas “Knicks” organizācijā.

“Pirms nedēļas, jau ziņoju, kad bija sacēlies troksnis par to, ka Fils (Džeksons -red.) ir gatavs aizmainīt Porziņģi, jo basketbolists neieradās uz sezonas noslēguma tikšanos un neatbildēja uz viņa telefona zvaniem. No cilvēkiem NBA sapratu, ka Kristapa brālis Jānis, burtiski, šo stāstu ir izlicis pārdošanā presei. Viņi vēlējās, lai Fils nonāktu zem spiediena un tiktu izstumts no kluba,” sarunā ar MSG izteicies basketbola analītiķis.

“Porziņģi negrib pamest Ņujorku, viņi gribēja, lai Fils pamet pilsētu,” pēdējo dienu situāciju ap “Knicks” komandu komentēja NBA apskatnieks.

Tāpat eksperts uzskata, ka pazīstot Karmelo, viņš var apgalvot, ka uzbrucējs neskatoties uz Džeksona atlaišanu, tik viegli Ņujorku nepametīs, jo viņam patīkot nauda un esot Ņujorkā to var nopelnīt vairāk.

“Knicks” plānos ir būvēt komandu ap Porziņģi

Komentāri - 1

Pieslēgties

Dienas fokusā

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…