“Knicks” plānos ir būvēt komandu ap Porziņģi

29/06/2017 10:26

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Ņujorkas “Knicks” klubs pēc Fila Džeksona atlaišanas nolēmis aktīvi iesaistīties maiņu darījumos un piesaistīt jaunus spēlētājus, nevis meklēt Džeksona aizstājēju.

Ģenerālmenedžeris Stīvs Mailzs jau uzsācis sarunas ar citiem klubiem par iespējamiem maiņas darījumiem, atklāj klubam tuvu stāvoši avoti.

Iepriekš publiski izskanējusi informācija, ka “Knicks” vadība kā Džeksona aizstājēju noskatījusi pašreizējo Toronto “Raptors” ģenerālmenedžeri un kluba prezidentu Masaji Udžiri. Eksperti uzskata, ka Ņujorkai būs ļoti grūti pārvilināt talantīgo basketbola funkcionāru savās rindās, jo Udžiri nesen kā parakstījis ar vienību piecu gadu vienošanos. Tas nozīmē, lai uzsāktu sarunas, būtu nepieciešama Toronto kluba vadības atļauja.

“Raptors” šovasar sagaidāms pārbūves process, jo šajā vasarā par neierobežotajiem brīvajiem aģentiem kļūs vairāki spēlētāji. Līgumi ar komandu beidzas tādiem spēlētājiem kā Kailam Lourijam, Serdžam Ibakam un Pī Džejs Takers.

Šī iemesla dēļ “Raptors” par Udžiri pāreju varētu prasīt ne tikai finansiālo kompensāciju, bet arī drafta izvēles.

Savukārt arī “Knicks” plānos ir atjaunot sastāvu un būvēt komandu ap uzlecošo zvaigzni Kristapu Porziņģi. Tas nozīmē, ka klubs nelabprāt šķirtos no nākošo gadu drafta izvēlēm.

Jāpiemin arī, ka pēc Fila Džeksona atlaišanas kluba vadība nav mainījusi savu nostāju Karmelo Entonija jautājumā un neplāno izpirkt viņa līgumu, kurā palikušas vēl divas sezonas. “Knicks” aizvien vēlas viņu aizmainīt. Entonija līgumā ir iestrādāts punkts, ka viņu nevar aizmainīt ne uz vienu citu NBA vienību bez viņa akcepta.

Klubs negatavojas izpirkt viņa līgumu, jo nevēlas savu līdzšinējo komandas līderi palaist prom, neiegūstot neko pretī.

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

Latvijas hokeja izlase
21/05/2022 10:48

Nogulēts sākums, Bukarta asaras un Šilova pārliecība – septiņi novērojumi pēc PČ spēles pret Austriju

Vakardienas mačs pret Austriju bija tāds, kuru nedrīkstēja zaudēt nekādā gadījumā. Ne tikai no turnīra tabulas viedokļa, bet arī fanu dēļ – pēc kaunpilnas sagrāves pret Čehiju bija jāatdod parāds…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…