Apskatnieks: Porziņģim jāizmanto iespēja gūt labumu no viņa lieliskās sezonas

13/04/2023 13:30
Nokopēts
Kristaps Porziņģis

Ziemeļamerikas medija “HoopsHype” apskatnieks Josi Gozlans savā publikācijā vērtējis Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Vašingtonas “Wizards” spēlētāja Kristapa Porziņģa sezonu.

“Porziņģis šosezon bija “Wizards” ietekmīgākais spēlētājs un ieguva uzmanību saistībā ar Zvaigžņu spēli. Viena no lietām, kas atstāja lielu iespaidu uz viņa sezonu bija aizsardzība, kas arī lielāko daļu sezonu turēja komandu reālā cīņā par “play-in” turnīru. Pretinieki pret Porziņģi groza apakšā realizēja tikai 56% metienus, kas dod 10. vietu starp visiem līgas spēlētājiem, pret kuriem vidēji vismaz piecas reizes tiek izdarīts metiens zem groza.”

“Porziņģim jāizmanto iespēja gūt labumu no viņa lieliskās, un, vēl svarīgāk, veselīgās sezonas. Pēdējo četru sezonu laikā viņš bija izlaidis aptuveni 28% maču un šī sezona ir viņa augstākā atzīme kopš otrās sezonas līgā.”

Jau vēstīts, ka “Wizards” ar 35 uzvarām 82 spēlēs finišēja 12. vietā Austrumu konferencē un ceturto reizi pēdējo piecu sezonu laikā nekvalificējās izslēgšanas spēlēm. Jāatzīmē, ka komandas “lielais trio” – Kuzma, Porziņģis un Bredlijs Bīls kopā nospēlējuši vien 35 mačus. Jau tagad zināms, ka sadarbība ar galveno treneri Vesu Anseldu junioru tiks turpināta. 65 pamatturnīra spēlēs šosezon Porziņģis izcēlās ar vidēji 23,2 punktiem, 8,4 atlēkušajām bumbām un 2,7 rezultatīvām piespēlēm.

Porziņģis atskatās uz sezonu, ieskicē vasaras plānus un cer, ka drīz būs skaidrība ar līgumu

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
6
4.1
1.53
1.53
4.2
6.25
1.61
4.2
5
1.8
4.33
3.5
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām