Apskatnieks: Tambijevam apsolīja, ka pēc vienas sezonas viņš varēs atgriezties “Admiral”

Leonids Tambijevs, sportazinas.com
Leonīds Tambijevs | Foto: Karagandas "Saryarka"

Pēc vienas sezonas, kad Vladivostokas “Admiral” atgriezīsies Kontinentālajā hokeja līgā (), latviešu hokeja speciālists varētu atkārtoti kļūt par kluba galveno treneri, ziņo pazīstamais krievu hokeja apskatnieks un medija “Sport-Express” žurnālists Aleksejs Ševčenko.

Jau ziņots, ka Tambijevs un viņa ilggadējais palīgs Andrejs Banada pārcēlušies uz Krievijas augstākās līgas (VHL) klubu Novokuzņeckas “Mettalurg”. Tambijevam atvēlēta galvenā trenera loma, savukārt Banada kļuvis par galvenā trenera asistentu.

“Acīmredzot lēnās sarunas ar Rīgas “Dinamo” beidzās, “Barys” nolēma nevienoties ar speciālistu, bet Vladivostokas “Admiral” paņēma sezonas pārtraukumu,” pauda apskatnieks. “Bija mājieni, ka viņš strādās “Metallurg”. Piemēram, uz turieni pārcēlās vārtsargs Eduards Reizviks un uzbrucējs Aleksandrs Removs, kuri abi tiek uzskatīti par Tambijeva mīluļiem.”

“Šī ir laba iespēja trenerim vēlreiz sevi pierādīt, jo, šķiet, viņam apsolīja, ka viņš atgriezīsies Vladivostokas “Admiral”, kad tā pēc gada pārtraukuma atjaunos savu dalību KHL,” atklāj Ševčenko. Protams, gada laikā viss var mainīties, taču visu sezonu nesēdēsi mājās. Turklāt joprojām nav skaidrs, kam ir lielākas finansiālās iespējas – pašreizējam “Metallurg” vai nākamās sezonas “Admiral”.

Tambijevs vēl nesen tika iecelts par Vladivostokas “Admiral” komandas galveno treneri, taču no amata ātri vien atkāpās, jo komanda paziņoja par aiziešanu no KHL, solot tajā atgriezties pēc gada. Tambijevs savu lēmumu pamatoja ar to, ka viņš karjeru vēlas turpināt KHL, tāpēc visai iespējams, ka nākamajā sezonā latviešu speciālists varētu tikt atkārtoti nozīmēts Vladivostokas kluba galvenā trenera amatam.

“Tambijevs izdarīja interesantu izvēli. Novokuzņeckas klubs, būdams viens no bagātākajiem līgā, pagājušajā sezonā neiekļuva izslēgšanas spēlēs. Turklāt kluba vadībā ir cilvēki, kuri visā līgā ir slaveni ar savu grūto raksturu, un tagad tāds ir pats treneris. Tiesa, Tambijevs to sauc par “prasīgumu”, bet, lai arī kā to sauktu, strādāt ar viņu nav viegli,” norāda Ševčenko. “Novokuzņecka vēlas izcīnīt kausu, turklāt “Metallurg” arvien biežāk domā par atgriešanos KHL. Tagad pat ir salabojuši arēnu. Tāpēc ir iespējams, ka, ja kaut kas atkal notiks pasaulē, bet sponsori saglabās atbalstu, tad Tambijevam būs iespēja iekļūt Kontinentālajā līgā kopā arī ar šo klubu.”

Tambijevs iepriekš bija VHL kluba Karagandas “Saryarka” stūrmanis, bet vēl pirms tam vadīja Sanktpēterburgas “Dynamo” komandu. Tambijevs VHL turnīrā triumfēja divreiz – gan ar “Dynamo”, gan “Saryarka”.

Tambijevs atrod jaunu darba vietu

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par