Apskatnieks: Zinām, ka Porziņģim ir superzvaigznes līmeņa talants

03/10/2023 12:34
Nokopēts
Kristaps Porziņģis

Ziemeļamerikas medija “The Athletic” apskatnieks Džareds Veiss sarunā raidījumā “Sporta Studija” sniedzis savu vērtējumu par Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Bostonas “Celtics” spēlētāju Kristapu Porziņģi.

Jāatgādina, ka Porziņģis starpsezonā no Vašingtonas “Wizards” tika aizmainīts uz “Celtics” un spēlēs vienībā, kas ir viena no titula pretendentēm. Pēc tam basketbolists ar Bostonas vienību vienojās par līgumu uz vēl divām sezonām līdz 2026.gadam par aptuveni 60 miljoniem ASV dolāru.

“Līdzjutēji novērtēs tādu spēlētāju, kurš var iemest no distances un kārtīgi nospēlēs aizsardzībā. Tieši tāpēc Bostonā tik ļoti iemīļots ir Els Horfords. Viņam uzticas, ka viņš pieņems pareizos lēmumus un spēlēs ar pilnu atdevi. Porziņģim ir jānopelna šāda veida uzticība,” izteicies Veiss.

“Biju klāt Porziņģa pagājušās sezonas noslēdzošajā spēlē, kad Vašingtonas “Wizards” pārsteidzoši uzvarēja “Celtics”. Viņš praktiski vienatne “iznīcināja” Bostonas komandu. Zinām, ka viņam ir superzvaigznes līmeņa talants. Manuprāt, šajā karjeras posmā, protams, ka viņam ir svarīga nauda, bet par šiem gadiem viņš ir gana nopelnījis. Tagad Kristapam radās iespēja pacīnīties par čempiontitulu. Brīdī, kad viņa karjera vēl nav ar lejupejošu līkni. Pēc tam vēl būs iespēja nopelnīt naudu komandā, kur viņš ir pirmā kaluma zvaigzne,” atzina apskatnieks.

Porziņģis: Man bija iespējas tikt pie lielākas lomas, nopelnot vairāk naudas, bet izvēlējos Bostonu

 

 

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
2.3
3.5
2.95
2.5
3.25
2.8
4.75
5.25
1.48
2.6
3.2
2.8
2.4
-
1.53
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām