Ar divām uzvarām piecās spēlēs “YEKINDAR” un “Virtus.pro” neiekļūst izslēgšanas spēlēs

27/08/2021 20:33
Nokopēts
Mareks

Noslēdzošajās un tik ļoti svarīgajās divās spēlēs, “Virtus.pro” ar Mareku Gaļinski jeb “YEKINDAR” ierindā diemžēl nespēja pārvarēt “Esports League” (ESL) “Pro League” “Counter-Strike: Global Offensive” (CS:GO) 14. sezonas grupu turnīra barjeru. Jau ziņots, ka pēc trīs nospēlētajiem mačiem “Virtus.pro” uzvaru un zaudējumu attiecība bija 1-2, kas vēl ļāva saglabāt izredzes uz izslēgšanas turnīru. Tomēr grupu turnīra beigās latvieša pārstāvētā vienība ar iegūtajiem sešiem punktiem par divām uzvarām piecās spēlēs palika tieši aiz strīpas – ceturtajā vietā.

Pēc trīs aizvadītajiem mačiem, tā brīža situācijā, cīņā par vietu trijniekā kā noteicošais kļuva ceturtais apakšgrupas mačš pret “Complexity” komandu, kam “Virtus.pro” kapitulēja sīvā trīs spēļu duelī ar rezultātiem 16:10, 14:16 un 14:16.

Sērija sākās ar “Virtus.pro” uzvaru “Mirage” kartē, gala rezultātam esot 16:10. “YEKINDAR” bija labākais savā komandā vidēji raundā izdarītā bojājuma rādītājā ar 91,8 un otrais labākais savā komandā tādos rādītājos, kā “killi” – 22 un reitingā – 1,32, atpaliekot vien no komandas taktiskā līdera “Jame”.

Nākošā spēle “CS:GO” klasikā – “Dust2” kartē bija jau krietni saspringtāka, kur virsroku guva “Complexity” ar rezultātu 16:14. “YEKINDAR” palīdzēja savai komandai ar 21 “killu” un 79,6 vidēji raundā izdarīto bojājumu, uzstādot dalītu trešo labāko reitingu savā komandā – 0,98.

Izšķirošajā trešajā spēlē, kas notika “Overpass” kartē vienības turpināja vienlīdz aktīvi cīnīties par uzvaru, tomēr šoreiz nominālie favorīti “Virtus.pro”, kas “ESL” reitingā atrodas augstajā septītajā vietā, nespēja apturēt 15.vietas īpašnieci “Complexity”. “Complexity” triumfēja ar rezultātu 16:14 un piebiedrojās citai B grupas komandai – “OG”, izslēgšanas spēlēs. “YEKINDAR” kontā šoreiz 17 nošauti pretinieki un reitings 0,78, kas bija vien ceturtais labākais rādītājs savā komandā. Toties latvietis spēja nodarīt vislielāko bojājumu vidēji raundā – 72,8. Plašāka komandu un spēlētāju statistika redzama ŠEIT.

Šis zaudējums lielā mērā “Virtus.pro” komandai atstāja vien teorētiskas cerības uz izslēgšanas spēlēm, kad pēdējā B grupas mačā pret “G2 Esports” bija obligāti jāizcīna uzvara un jācer uz citu komandu – “forZe” un “Sinners” neveiksmēm, kas vēl nebija nodrošinājušas savu vietu turpmākai dalībai turnīrā.

Savā izdzīvošanas duelī “Virtus.pro” bija jātiekas ar nomināli TOP3 komandu pasaulē – “G2 Esports”, kas gan šajā turnīrā spēlē zem savu spēju robežām. Arī noslēdzošajā mačā “Virtus.pro” neļāva “G2 Esports” izcīnīt kaut trīs goda punktus par vienu uzvaru, trīs spēļu summā gūstot tik ļoti vajadzīgos trīs punktus savā kontā ar rezultātiem 11:16, 16:11 un 16:7.

Pirmā spēle norisinājās “Virtus.pro” izvēlētajā “Dust2” kartē. Par spīti tam, “G2 Esports” uzvarēja ar rezultātu 16:11, ko sekmēja “NiKo” 31 “kills”, kas pārliecinoši bija labākais rādītājs serverī. “YEKINDAR” sniegums šajā spēlē bija diezgan pieticīgs, ieņemot pēdējo vietu savā vienībā ar 13 “killiem” un reitingu 0,84.

Otrās spēles karti izvēlējās “G2 Esports”, kas bija “Mirage”. Interesanti, ka ar vienādu rezultātu abas komandas guva virsroku pretinieku izvēlētajās kartēs, jo šoreiz ar rezultātu 16:11 vinnēja “Virtus.pro”. Savai komandai ar 24 “killiem” palīdzēja “YEKINDAR” par vienu “killu” atpaliekot vien no “G2 Esports” spēlētāja “NiKo”.

“Vertigo” kartē notiekošā trešā spēle jau bija vien formalitāte, jo ar izrāvienu 7:1 otrajā puslaikā uzvaru guva “Virtus.pro”, gala rezultātam esot 16:7. Ar reitingu 1,62 un 107,3 vidēji raundā izdarīto bojājumu, “YEKINDAR” reabilitējās par pirmo spēli un bija pārliecinoši labākais serverī, sakrājot arī 20 “killus”. Ar savu spilgto sniegumu sērijas trešajā spēlē, kas atnesa “Virtus.pro” uzvaru, “YEKINDAR” izpelnījās mača labākā spēlētāja godu. Plašāka mača statistika aplūkojuma ŠEIT.

Ar šo uzvaru gan izrādījās par maz, jo ceļu uz izslēgšanas turnīru “Virtus.pro” komandai aizšķērsoja “forZe” vienība, izcīnot uzvaras savos divos atlikušajos B grupas mačos pret “G2 Esports” un “Sinners”, tādejādi nodrošinot otro vietu grupā ar 12 punktiem.

Līdz ar to “YEKINDARAM” šis turnīrs ir galā, tomēr latviešu līdzjutējiem tas vēl turpinās, jo jau šovakar, 27. augustā ap plkst. 21:00 savas gaitas šajā turnīrā uzsāks cits latviešu spēlētājs – Helvijs Saukants jeb “broky” “FaZe Clan” vienības sastāvā. Kā jau tika ziņots, “FaZe Clan” komanda spēlēs C grupā. Spēles varēs vērot “ESL CS:GO” “Twitch” kanālā, laikā no 27. – 31. augustam. Ar precīzāku spēļu grafiku iespējams iepazīties ŠEIT.

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām