Zināmi “broky” un “YEKINDAR” pārstāvēto komandu pretinieki “ESL Pro League” 14. sezonai

30/07/2021 08:53
Nokopēts

Vien dažas dienas pēc tam, kad tika paziņotas “Esports League” (ESL) “Pro League” 14. sezonas 24 dalībnieces, tika atklāts arī komandu sadalījums pa apakšgrupām gaidāmajamām sacensībām, kas varētu būt pēdējais “CS:GO” pasākums “Intel Grand Slam” trešajā sezonā. Šajā turnīrā piedalīsies arī divas vienības ar latviešu pārstāvniecību: “FaZe Clan” ar “broky” jeb Helviju Saukantu un “Virtus pro” ar “YEKINDAR” jeb Mareku Gaļinski ierindā.

Mēnesi ilgās sacensības sāksies ar četrām apakšgrupām pa sešām komandām katrā no tām, kur vienības sacentīsies “round-robin” formātā. Katras apakšgrupas trīs labākās komandas kvalificēsies izslēgšanas spēlēm, labākajai uzreiz tiekot ceturtdaļfinālā.

“Esports League” (ESL) “Pro League” 14. sezona

  • A grupa (16.08.21.-20.08.21.): “Heroic”, “Astralis”, “Team Vitality”, “Team Spirit”, “ENCE”, “Bad News Bears”
  • B grupa (21.08.21.-26.08.21.): “G2 Esports”, “YEKINDAR” pārstāvētā “Virtus Pro”, “Complexity”, “OG”, “Renegades”, “Sinners Esports”
  • C grupa (27.08.21.-31.08.21.) “Natus Vincere”, “broky” pārstāvētā “FaZe Clan”, “BIG”, “mousesports”, “Evil Geniuses”, “Fnatic”.
  • D grupa (01.09.21.-05.09.21.) “Gambit Esports”, “Ninjas in Pyjamans”, “FURIA Esports”, “Team Liquid”, “Entropiq”, “Team One”

Labas iespējas tikt izslēgšanas spēlēs ir abām latviešu pārstāvētajām komandām. “Broky” ar “FaZe Clan” lielākais pārbaudījums savā grupā noteikti būs “Natus Vincere”, kas “ESL” reitingā ieņem pirmo vietu, kamēr “FaZe Clan” ir septītajā vietā. Pārējās komandas no šīs grupas ierindojas zem “FaZe Clan”. Tuvākie sekotāji “ESL” reitingā ir “BIG” – devītajā vietā un “mousesports” – 16.vietā. Otra latvieša “YEKINDAR” pārstāvētā komanda “Virtus pro” “ESL” reitingā atrodas sestajā vietā un tāpat kā “FaZe Clan” savā grupā nomināli ir otrā stiprākā, jo grupas favorīti ir “G2 Esports”, kas reitngā ierindojas augstajā trešajā vietā. Pēc reitinga nākošā labākā komanda ir vien 14. pozīcijā – “Complexity”. Domājams, ka abām latviešu pārstāvētajām komandām vajadzētu būt pa spēkam uzvarēt nomināli vājākās vienības savās grupās un iekļūt vismaz nepieciešamajā trijniekā, nodrošinot tikšanu izslēgšanas spēļu fāzē.

Kā vieni no favorītiem uz uzvaru “Pro League”, un līdz ar to arī “Intel Grand Slam” trofejas izcīnīšanu un viena miljona ASV dolāru naudas balvas iegūšanu noteikti ir “Natus Vincere” jeb “Na’Vi”, kas uzvarēja “Intel Extreme Series Katowice” (IEM), pateicoties sava lieliskā spēlētāja “s1mple” neticamajam sniegumam. Kamēr iepriekšējos “Grand Slam” komandas “Astralis” un “Liquid” izcīnīja pat mazāk kā pusgada laikā, tad trešajā sezonā kādai no vienībām tas būs prasījis vairāk par diviem gadiem, pateicoties plašākam starpposmu uzvarētāju lokam kā arī vairāku 2020.gadā atcelto turnīru dēļ.

Dažas komandas ir veikušas izmaiņas savos sastāvos kopš “IEM Katowice”. “Complexity” ir veikuši pārmaiņas trenera pozīcijā, piesaistot brazīlieti “peacemaker”. Ziemeļamerikas veterānu “RUSH” ir nomainījis bijušais “Astralis” un “Cloud9” spēlētājs “es3tag”. “Fnatic” uz rezervistiem ir nosūtījusi gan “JW”, gan “Golden” un starta sastāvs vēl ir nezināms. “Astralis” ir pievienojuši talantīgo snaiperi “Lucky”, atgriežoties pie sešu vīru sastāva un aizpildot iztrūkstošo snaipera elementu.

Vairākas komandas, kas sevi ir paspējušas labāk apliecināt, kamēr turnīri notika “online” Covid-19 pandēmijas dēļ, lūkos vēlreiz pierādīt savu spēku, jo arī “Pro League” norisināsies “online”. Tādas komandas kā “Gambit”, “Heroic”, “BIG” noteikti mēģinās aizvadīt vēlvienu labu “online” turnīru, it īpaši “Heroic”, kas centīsies nosargāt “ESL Pro League” titulu.

Pirmais “Pro League” 14. sezonas mačš paredzēts 16.augustā, kad sacentīsies divas no A grupas komandām.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām