Arī nākamsezon viens no pasaules rallijkrosa čempionāta posmiem risināsies Latvijā

Artis Baumanis, sportazinas.com
Artis Baumanis Biķernieku trasē Foto: RA EVENTS // MVFoto // Ronalds Sirba

Arī nākamajā sezonā pasaules rallijkrosa čempionātā sportisti vienu no posmiem aizvadīs Latvijā, apstiprinājuši sacensību rīkotāji.

Pasaules čempionāta posms Rīgā notiks ceturto gadu pēc kārtas. Iepriekšējā vienošanās ar “IMG Motorsport” noslēgsies šogad, bet jauns līgums par posma rīkošanu vēl netika izziņots.

Latvijas posms Biķernieku trasē, Rīgā, notiks 14.un 15.septembrī un tas būs pēc kārtas devītais etaps no 11 posmiem. Tikmēr sacensības tiks uzsāktas Apvienotajos Arābu Emirātos (AAE) 5.un 6.aprīlī, bet noslēgsies 30.novembrī un 1.decembrī Dienvidāfrikas Republikā.

Tāpat Latvijā notiks noslēdzošie posmi Eiropas čempionāta “SuperCar” un “Super 1600” ieskaitēs.

Pēc ievadošā AAE posma sekos etapi Spānijā, Beļģijā, Lielbritānijā, Norvēģijā, Zviedrijā, Kanādā Francijā, Latvijā, ASV un Dienvidāfrikā.

AAE pasaules rallijkrosa čempionāta posms risināsies pirmo reizi vēsturē, tam notiekot valsts galvaspilsētā Abū Dabī. Tāpat gaidāmajā sezonā sportisti vienu no posmiem aizvadīs arī Spā-Frankošampas trasē Beļģijā. Līdz ar to nākamsezon sacensībās debitēs divas jaunas trases.

“Esam priecīgi izziņot jaunās sezonas kalendāru,” sacensību mājaslapā citēts “IMG Motorsport” direktors Pols Belamijs. “Esam daudz strādājuši, lai sacīkšu posmi risinātos šobrīd noteiktajos laikos. Koncentrējamies uz to, lai attīstītu sacensības un ticam, ka nākamā sezona būs liels solis uz priekšu rallijkrosa attīstības virzienā.”

Rallijkrosa pasaules čempionāta prestižākajā “SuperCar” klasē startē Jānis Baumanis. Tikmēr Reinis Nitišs šosezon kļuva par uzvarētāju Eiropas čempionāta “SuperCar” ieskaitē, bet Artis Baumanis bija trešais kontinenta meistarsacīkšu “Super 1600” ieskaitē.

Šosezon “SuperCar” klasē priekšlaicīgi par čempionu otro gadu pēc kārtas ir kļuvis zviedrs Jūhans Kristofešsons. Sacensībās vēl jāaizvada viens etaps.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par