Arī Neimars netrenējas ar PSG pamatsastāvu

09/08/2023 19:40
Nokopēts
Neimars

Brazīliešu uzbrucējs Neimars netrenējas ar Parīzes “Saint-Germain” pamatsastāvu, vēsta “RMC Sport”.

Viens no PSG iepriekšējo gadu līderiem nebija atrodams nedz treniņā, nedz mediju dienā. Pēc medija informācijas, treniņos nepiedalās arī Marko Verati, abiem spēlētājiem paziņots, ka klubs ar viņiem vairs nerēķinās.

Kopā PSG pieciem spēlētājiem paziņojusi, ka viņi var meklēt jaunu klubu un viņiem ir iespēja atstāt Parīzes vienību jau šovasar. Lai arī Neimars pārbaudes spēlē pret Korejas komandu “Jeonbuk” (3:0) izcēlās ar diviem vārtiem un piespēli, tas nav mainījis kluba vadības plānus par brazīlieti, apgalvo medijs.

Iepriekš vēstīts, ka zvaigžņotajam Francijas futbolistam Kilianam Mbapē tiks liegts trenēties ar “Saint-Germain” pirmo komandu. Šis ir jauns pavērsiens sāgā starp Mbapē un PSG par futbolista līgumu. Jūlija beigās uzbrucējs netika paņemts līdzi uz pirmssezonas tūri Japānā, taču no šodienas, klubam atgriežoties Francijā, tiks ierobežots arī futbolista treniņprocess.

PSG neļaus Mbapē trenēties ar pirmo komandu, un viņš tiks aizsūtīts uz tā saucamo nevajadzīgo spēlētāju  (“loft”) treniņiem jeb pie futbolistiem, kas vasaras transfēru perioda laikā neietilpst kluba nākotnes plānos. PSG nevajadzīgo grupā pašlaik ir tādi futbolisti kā vācietis Juliāns Drakslers, Nīderlandes futbola izlases pussargs Džeordīno Vijnaldums, Pasaules kausa ieguvējs Leandro Paredess u.c. PSG vadība joprojām ir pārliecināta, ka Mbapē, kuram beidzās līgums nākamajā vasarā, jau tagad ir vienojies par pāreju uz Madrides “Real” nākamgad.

Mbapē tiek aizsūtīts uz PSG nevajadzīgo spēlētāju treniņiem

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām