Arī Vītoliņš oficiāli pievienojas Znarokam “Spartak” treneru korpusā

Harijs Vītoliņš, sportazinas.com
Foto: KHL

Arī latviešu speciālists apstiprināts par Kontinentālās hokeja līgas () komandas Maskavas “Spartak” treneri. Tas pavēstīts mirkli pēc tam, kad komanda izziņoja jauno galveno treneri – Oļegu Znaroku.

Znaroks no 2010. līdz 2014.gadam trenēja Maskavas “Dinamo”, kur viņa palīgs bija Vītoliņš, komandai divas reizes izcīnot Gagarina kausu. Savukārt 2014.gadā Znaroks pārņēma Krievijas izlases grožus un ar to togad triumfēja pasaules čempionātā, bet pagājušā gada februārī viņa vadītā Olimpisko atlētu no Krievijas komanda triumfēja Phjončhanas olimpiskajās spēlēs, kaut gan turnīrā nepiedalījās Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlētāji.

Savukārt 2016./17.gada sezonā Znaroks līdz Gagarina kausam aizveda Sanktpēterburgas SKA komandu, bet pērn atstāju galvenā trenera amatu šajā vienībā.

Pēcāk pirmdien “Spartak” paziņoja, ka par Znaroka palīgiem iecelti Vītoliņš, Igors Ulanovs un Maksims Solovjovs. Vītoliņš no decembra līdz šim pavasarim vadīja Šveices augstākās līgas vienību “Davos”, ar ko nosargāja vietu starp valsts spēcīgākajiem klubiem, bet pēc Znaroka aiziešanas viņš pusotru sezonu vadīja arī Maskavas “Dinamo”, turpinājumā atkal apvienojoties ar šo speciālistu SKA klubā.

Laikā no 2006. līdz 2011.gadam Znaroks kopā ar Vītoliņu vadīja arī Latvijas izlasi, ar ko 2009.gadā sasniedza pasaules čempionāta ceturtdaļfinālu. Paralēli viņi strādāja arī ar KHL klubu Balašihas MVD, ko 2010.gadā aizveda līdz Gagarina kausa finālam, bet pēcāk vienība pārtapa par Maskavas “Dinamo”, speciālistiem savus amatus saglabājot.

Iepriekšējā sezonā “Spartak” rindas pārstāvēja latviešu uzbrucēji Kaspars Daugaviņš un Mārtiņš Karsums.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par