Arī Zauerlands provocē “jūtūberi” Polu: Tu vari cīnīties ar Briedi, bet zaudējuma gadījumā tev būs jāpamet bokss

18/05/2021 16:55

Latvijas vadošais bokseris Mairis Briedis sociālajos tīklos aprīļa beigās provocēja “Youtube” zvaigzni Džeiku Polu, kurš pēdējā laikā pievērsies boksam un aizvadījis dueļus ar citām ar boksu nesaistītām personām, piemēram, “jūtūberi” Ali Esonu Gibu, kādreizējo Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētāju Neitu Robinsonu un kādreizējo MMA cīkstoni Benu Askrenu.

Pols uzvarēja visās trīs cīņās, kuras fiksētas arī boksa datubāzē “BoxRec”. Savukārt Briedis, kurš ir aktuālais Starptautiskās boksa federācijas (IBF) un “The Ring” jostu turētājs, pauda provocējošus komentārus Pola virzienā. “Sveiks, Džeik! Esmu saģērbies kā tu, bet vienu lietu tu aizmirsi – jostas! Tās tu par naudu nopirkt nevari!

Tikmēr Brieža promouteris Kalle Zauerlands šodien aicinājis Polu cīnīties ar Briedi, taču ar nosacījumu, ka zaudējuma gadījumā viņam būtu jāaiziet no boksa. “Prieks paziņot, ka tev ir iespēja cīnīties par Maira Brieža jostām. Tikai viens nosacījums – ja tu zaudē, tev ir jāpamet bokss, sarunāts?”

Zauerlands un Briedis viennozīmīgi neatteiktos no cīņas ar Polu, kurš ir socitālo tīklu zvaigzne un kura klātbūtne spētu piesaistīt milzu auditoriju un attiecīgi ļautu nopelnīt lielu naudas summu. Brieža un viņa promoutera provokācijas tiek realizētas tieši ar šādu mērķi, taču Pola piekrišana šādai cīņai, visticamāk, nebūtu loģiska, jo Briedis ir viens no labākajiem pasaules bokseriem pirmā smagā svara kategorijā, kamēr Pols joprojām ir uzskatāms par amatieri un abu līmeņu atšķirība ir milzīga.

Slavenību boksa izklaides turpinās – kādreizējais NBA spēlētājs izaicina “jūtūberi”

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rīgas
19/09/2021 17:30

Maskavas “Spartak” – Rīgas “Dinamo” 1:1 (rit pirmais periods)

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas “Dinamo” šodien izbraukuma pirmajā spēlē Maskavā cīnīsies ar turienes “Spartak” vienību. Abas komandas KHL savā starpā tikušās 34 reizes, 15 no tām uzvarot rīdziniekiem….