Slavenību boksa izklaides turpinās – kādreizējais NBA spēlētājs izaicina “jūtūberi”

17/05/2021 20:57

Pēdējā laikā arvien populārāks dažādu slavenību vidū kļuvis bokss. Neskatoties uz to, ka lielākā daļa no entuziastiem ir amatieri un ar boksu nekad profesionāli nav nodarbojušies, tas viņus neattur aizvadīt boksa cīņas ar citām sabiedrībā zināmām personībām.

Jau ziņots, ka pērnā gada novembrī “Youtube” zvaigzne Džeiks Pols savā otrā profesionālajā cīņā visai brutāli nokautēja kādreizējo Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētāju Neitu Robinsonu. Boksam pievērsies arī cits kādreizējais NBA spēlētājs Lamars Odoms, kurš līdz šim aizvadījis divus dueļus, vienreiz uzvarot un vienreiz zaudējot.

Viņa nākamā cīņa paredzēta 12. jūnijā pret reperi Āronu Kārteru, taču pēc tās Odoms gribot “atriebties” Polam par to, ka viņš nokautēja Robinsonu. “Pēc Kārtera cīņas vēlos aizvadīt dueli ar Džeiku Polu. Par to, ko viņš nodarīja Neitam Robinsonam,” medijs TMZ citē Odomu.

Slavenības izaicina viena otru uz boksa mačiem, jo tādējādi tiek sacelta liela ažiotāža. Tā rezultātā izdodas pulcēt lielu skatītāju auditoriju, piesaistīt sponsorus, pārdot reklāmas vietas un nopelnīt milzīgas naudas summas, kas mērojamas vairākos miljonos dolāru.

Nav noslēpums, ka iesaistītajām slavenībām tā ir iespēja visai vieglā veidā nopelnīt lielas naudas summas. Slavenību boksa apriņķos iesaistījušies arī tādi personāži kā Džeika Pola brālis Logans, “jūtūberis” un dziedātājs KSI jeb pilnajā vārdā Olajide Olajinka Viljamss Olatunji, radio personība Džeisons Eliss un vairāki citi.

Profesionālu bokseru aprindās šīs “slavenību cīņas” tiek vērtētas dažādi. Titulētā Puertoriko boksere Amanda Serano skarbi komentēja Pola un Robinsona cīņu, sakot, ka “ir jābeidz šīs stulbās slavenību boksa cīņas” un uzsverot, ka tās ir bīstamas dzīvībām, jo viņi ir amatieri, taču boksa superzvaigzne Maiks Taisons uzskata, ka bokss izmirst, tādēļ šādas cīņas palīdz popularizēt sporta veidu. “Bokss lēnām izmirst, jo UFC sadod mums pa pakaļu. Tomēr tagad mums ir šie “Youtube” bokseri, kuri spēj savākt 25 miljonus skatījumu. Pateicoties viņiem, bokss atgriežas,” secina Taisons.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Andrejs Makarovs
18/09/2021 17:15

Kādreizējais “Dinamo” vārtsargs Makarovs joprojām skatās komandas spēlēs un sarakstās ar Meiju 

28 gadus vecais Andrejs Makarovs savulaik tika uzskatīts par vienu no Krievijas talantīgākajiem vārtsargiem. Tomēr viņa karjera Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sanāca visai īsa, arī posms Kontinentālajā hokeja līgā (KHL)…