“Arsenal” kritizējusi UEFA Eiropas līgas fināla vietas norisi

Londonas Arsenal, sportazinas.com
Foto: Arsenal FC

Anglijas futbola premjerlīgas komanda Londonas “Arsenal” UEFA Eiropas līgas finālspēles norises vietu uzskata par nepieņemamu, jo saņemtas daudz sūdzības no līdzjutējiem par apgrūtinātām nokļūšanu Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku un ierobežotu biļešu skaitu.

UEFA Eiropas līgas fināls starp diviem Londonas futbola grandiem klubiem “Arsenal” un “Chelsea” paredzēts 29. maijā Baku.

Vienības kopā saņēmušas 6000 biļetes faniem lielajā 68 000 vietu ietilpīgajā Baku Olimpiskajā stadionā. “Arsenal” paziņojumā teikts, ka nav zināms, cik no 6000 faniem galā nonāks, ņemot vērā apgrūtinājumus ar nonākšanu gala mērķī.

“Mums ir 45 tūkstoši sezonas abonementu īpašnieki. Tas nebūtu godīgi, ka fani nespēj vērot fināla spēli, tikai dēļ grūtībām ar nonākšanu norises vietā un tāpēc, ka UEFA tā izvēlējās. Turpmāk nedrīkst neņemt vērā atbalstītāju vajadzības un loģistikas iespējas šādos lielos pasākumos. Šādi gadījumi nedrīkst atkārtoties,” teikts “Arsenal” vadības paziņojumā.

UEFA komisija Baku izvēlējās pa Eiropas līgas čempionāta norises vietu 2017.gadā, izkonkurējot Turcijas pilsētu Stambulu un Spānijas pilsētu Sevilju.

Pērn Eiropas līgas fināls notika Francija pilsētā Lionā starp Marseļas “Olympique” un Madrides “Atletico”, un tajā uzvaru izcīnīja Spānijas klubs.

2019./2020.gada sezonā fināls notiks Polijas pilsētā Gdaņskā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par